| robertdaniel95 a întrebat:

Va rog frumos daca puteti sa ma ajutati si p mine sa-mi ziceti un patch care sa-l descarc sa-mi rezolve si mie problemele la pes 2010. adica sa am bundesliga...

daca stiti cumva vreau patch rpes dar care sa fie bun pentru ca majoritatea care le-am instalat nu st bine pentru ca echipele din germania au alte echipamente exBayer Muchen are echipamentul Barcei etc...in loc de liga 1 apare liga din olanda...

si daca a-ti putea sa imi explicati si sa dati si link

Cel care ma ajuta funda+vot

Răspuns Câştigător
| UnTriunghiEchilateral a răspuns:

Http://www.pesromania.ro/,dai acolo unde scrie RPES-Liga 1 acolo sus, iti alegi ce pes ai si descarci.E si pentru 2009 si pentru 2010 si pentru 2011. Funda te rog,ca nu am niciuna,pls, pls, pls :o3

2 răspunsuri:
| UnTriunghiEchilateral a răspuns:

Ms pentru funda, daca nu merge linkul incearca sa scrii pe google rpes 2011. Mie imi merge

| robertdaniel95 explică:

Da nu prea e bun link-ul laughing