| robertdaniel95 a întrebat:

Va rog frumos daca puteti sa ma ajutati si p mine sa-mi ziceti un patch care sa-l descarc sa-mi rezolve si mie problemele la pes 2010. adica sa am bundesliga...
daca stiti cumva vreau patch rpes dar care sa fie bun pentru ca majoritatea care le-am instalat nu st bine pentru ca echipele din germania au alte echipamente exBayer Muchen are echipamentul Barcei etc...in loc de liga 1 apare liga din olanda...
si daca a-ti putea sa imi explicati si sa dati si link
Cel care ma ajuta funda+vot

Răspuns Câştigător
| asdfxy a răspuns:

Asa am auzit ca numai daca ai jocul original e bine sa descarci patchuri, in rest iti amesteca tot jocul. In general iti instaleaza numai jucatorii si iti amesteca echipele, /de ex gasesti jucatorii lui bayern in echipa ajax /cu logoul lui ajax, fara schimbari, doar fotbalistii sunt de la bayern:gomez, ribery, etc./ (iar jucatorii lui ajax dispar intr-o alta echipa tot asa), deci chiar nu merita sa-l instalezi daca nu ai jocul. Daca ti-a amestecat jocul nu-l mai poti reface. Degeaba dezinstalezi patchul sau jocul, asa ramane (din experienta spun). Trebuie sa instalezi windowsul din nou:D. In rest sunt multe probleme cu instalarea patchului. E destul de complicat dar te poti uita pe youtube la ceva tutoriale. Am auzit de Smoke Patch, acela ar fi bun... (cu jocul original, desigur:D) http://www.youtube.com/watch?v=a1FsGJDscEw (in description iti arata linkul de unde il poti descarca), sau daca vrei cauta alte tutoriale. Dar numai atunci descarca patchul daca ai jocul cumparat, zic eu. funda?

2 răspunsuri:
| UnTriunghiEchilateral a răspuns:

Sal,Smoke patch sa nu cumva sa il iei, eu mi l-am luat pentru pes 2010 si avea un virus, si eu cum nu am avut anti-virus, mia "mancat" windowsul.O sa iti mearga cu siguranta niste patchuri de pe siteul rpes 2011http://www.pesromania.ro/......10-vers-22 sauhttp://www.pesromania.ro/......ansare,iti recomand sa folosesti site-ul asta, e de incredere si nu are virusi.Am avut rpes 2009, rpes 2010 si rpes 2011 :) PS:merge si daca nu ai pes original

| Spartanu112 a răspuns:

Nu stiu ca si la mine e problema ca si la tine pentru ca in liga maste si in devii o legenda imi da eroare. Liga 1 este inlocuit cu EREDIVISIE care nu mai exista iar LIGA 2 este echipele din PES 2010 ca si TEAM A, B si pana la sfarsit Nu stiu cum sa fac sa ma joc ONLINE Va rog ajutati-ma daca puteti