| Raicadorel a întrebat:

Va Rog frumos raspundeti cum mai pot intra pe un server de minecraft 1.8 daca am luat ban (kick permanent) va rog frumos!

Răspuns Câştigător
| pattlebass a răspuns:

Schimbati numele! Dar daca este pe un sv premium nu pti face nimic decat sa intri pe forumuri si sa te rogi de unban happy

2 răspunsuri:
| RaduMihaiRadu a răspuns:

Sunt 2 tipuri de ban. Ban pe o perioada de timp si ban permanent pe care doar un administrator il poate scoate. Fa-ti alt cont

| Raicadorel explică:

Of nu exista un hack cu care pot intra pe servere chiar daca am luat ban (si da am luat ban permanent)nu exista un hack?

| pattlebass a răspuns (pentru Raicadorel):

Schimbati numele! Dar daca este pe un sv premium nu pti face nimic decat sa intri pe forumuri si sa te rogi de unban happy