| blabla11 a întrebat:

Va rog imi dati niste coduri pentru counter strike cu care sa joc in software mod?

Răspuns Câştigător
| DomnisoaraSophisticata a răspuns:

Desi nu incurajez cheat-urile si trisorii voi pune aici pentru download cateva cheaturi noi si mai putin noi care sper sa te ajute. Vei gasi aici coduri care trec de SXE Injected si de HL Guard. Totul este sa nu le folosesti exagerat. Poti incerca aimbot, wallhack, speed hack, spin hack si alte cateva cheaturi. Dupa ce te vei plictisi de ele poti reveni la jocul cinstit. Farmecul e de doua ori mai mare!

http://www.tutorialecstrike.com/coduri_cstrike.html
Asta e link-ul

| blabla11 explică (pentru DomnisoaraSophisticata):

Mersi bro o sa mai astept si alte raspunsuri.Ideea e ca nu am folosit niciodata coduri si vreau sa vad cum este.

| blabla11 explică (pentru DomnisoaraSophisticata):

Si am o intrebare cum activez aceste coduri?
Mie nu imi merge OpenGL, merg codurile si pe software mod?

| DomnisoaraSophisticata a răspuns (pentru blabla11):

Mie mi-a dat aceste coduri un prieten ca eu nu ma joc jocuri da o sal intreb cand incepe scoala ca nu prea sta pe mess