| johnny123_1947 a întrebat:

Va rog puteti sa-mi spuneti cum pot sa joc multiplayer unul sau toate dintre urmatoarele jocuri: Call of Duty 5 World at War, Call of Duty Black Ops, Call of Duty Modern Warfare 3? Va rog sa-mi dati un link spre un tutorial bun sau orice altceva! DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| PewDyePye a răspuns:

Nu ai cum sa joci multiplayer.Singura cale e sa cumperi jocurile(deoarece primesti un cd-key atunci).Sau o idee ar fi un program care te ajuta sa joci in multiplayer.

| johnny123_1947 explică (pentru PewDyePye):

Singura cale nu e sa cumperi jocurile pentru ca am reusit sa joc call of duty 4 si call of duty modern warfare 2 multiplayer, dar nu si celelalte. Daca ai putea sa-mi spui programul ala ar fi foarte bine.

| PewDyePye a răspuns (pentru johnny123_1947):

O sa ma interesez si o sa-ti spun daca gasesc.