| RUBEN07 a întrebat:

Va rog raspundeti.....este bun pc-ul Sistem Desktop Serioux Extreme V9B, cu procesor Intel ® CoreTM i5 3330 3GHz, 8GB, HDD 1TB, ATI Radeon HD 7750 1GB VA ROG...e important
uite site-ul http://www.emag.ro/......E4YNKBBBM/

Răspuns Câştigător
| sammyr a răspuns:

Procesoarele Intel core functioneaza mult mai bine cu placi video nVIDIA. si eu mi-am cautat pc, dar toate erau Intel core cu ai radeon, de aceea mi l-am facut pe piese. acesta este sfatul meu dar pc este bun

1 răspuns:
| Zangetsu a răspuns:

Da e bun desi placa video nu face parte dintre cele mai bune dar iti va permite sa te joci pe rezolutie de 1280x1024 cu detalii decente. Si in privinta faptului ca placa video ATI nu se potriveste cu procesor Intel este total neadvarat.