| Jorah a întrebat:

Va rog sa ma ajutati mi-am facut server de counter strike 1.6 de pe eTutoriale merge sa intru pe el, dar cand sa intre altcineva nu le merge IP adresa. Serverul este Non-Steam si prietenul meu are la fel jocul dar nu merge si pace la mai multi playeri. Daca stiti un tutorial ceva, va rog. Mersi mult!

Răspuns Câştigător
| JuLLiaN a răspuns:

Verifica daca ai pusa parola pe el, sau fi sigur ca le-ai dat ip-ul tau.
Intra pe http://www.adresameaip.ro/ si acolo iti da ip tau.
Un tutorial foarte bun pentru CS care m-a ajutat pe mine foarte mult este www.tutorialecstrike.com/, acolo gasesti tot ceea ce cauti.
Funda?

1 răspuns:
| Lavinia a răspuns:

Nu e bine facut