| Tatar_Alexandru_1983 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati nu imi merge metin2 ro cand pornesc metinul dupa 2 minute ma scoate din joc si apare eroarea "python27.dll". Ce as putea eu sa fac ca sa imi mearga din nou?

Răspuns Câştigător
| Georgemy2 a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul, eu aveam windows xp sp 3 si am instalat sp2 si merge. Funda?

| Tatar_Alexandru_1983 explică (pentru Georgemy2):

Am sp1 inainte imi mergea dar acum nu. Privatele imi marg dar Ro nu. Reinstalarea windowsului nu e o solutie.

| Georgemy2 a răspuns (pentru Tatar_Alexandru_1983):

Nu stiu. Am incercat sa te ajut.

| Tatar_Alexandru_1983 explică (pentru Georgemy2):

Am reinstal windowsu si acum merge. Mersi!

| Georgemy2 a răspuns (pentru Tatar_Alexandru_1983):

Cu placere.

| AnimatedSignature a răspuns (pentru Tatar_Alexandru_1983):

Stiu ca e tarziu, dar iti spun asta pentru viitor
puteai sa scrii (numele ala).dll download, si-l puneai in C: in System32 si mergea!
Si suportul XP a expirat, nu se mai fac updatari.
Bafta.