| compcris00 a întrebat:

Va rog spuneti jocuri puternice normale online dar sa fie gratuite. FUNDAA.

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut! Daca te referi la jocuri care le joci direct de pe internet ai aici: Contract Wars, Red Crucible, Uberstrike, BeGone, Rush Team, Cubeland, Tanki Online, Ballistic (inca in lucru), Transformers Universe, Autoclub Revolution, Runescape;
Daca te referi la jocuri care le descarci si poti sa le joci multiplayer ai aici: Battlefield Play4Free, World of Warcraft, League of Legends, Dota 2, Team Fortress 2. Funda?

| compcris00 explică (pentru YoChriss):

Dar toate sunt gratuite?

| YoChriss a răspuns (pentru compcris00):

Da, toate sunt gratuite. Funda?

5 răspunsuri:
| OoOAlexandruOoO a răspuns:

Daca vrei niste jocuri bune incearca:
Microvolts
League Of legends
CallOfDuty Black Ops II
World Of Tanks
HeartStone
Dota2
TeamFortress2
Unturned-Pe steam ceva gen minecraft

| compcris00 explică (pentru OoOAlexandruOoO):

Call of duty black ops 2 e gratuit?

| OoOAlexandruOoO a răspuns (pentru compcris00):

Il poti descarca de pe tpb