| Ehe12 a întrebat:

Va rog un mmorpg spuneti-mi. Ce sa joc forsaken world / jade dinasty/ altele sau un mmorpg unde sa fie si romani dau funda direct(nu tera/aion/4story/metin)

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Pe toate sunt si romani. Nu iti recomand Forsaken World pentru ca nu merita jucat, l-au stricat cu Freedom Falls iar jucatorii nu prea te ajuta (cel putin romanii de pe server). Jade Dynasty este foarte misto dar pare mort. Nu am vazut jucatori de lvl mic si presupun ca mai sunt doar cativa de lvl mare. Daca vrei sa joci single player incearca Jade Dynasty.
Ai sanse sa gasesti romani pe Cabal 2, PWI (dar are grafica invechita, iar la inceput poate parea greu, e greu sa te obisnuiesti cu el), Neverwinter, Guild Wars 2 este gratis daca vrei sa incerci dar nu iti garantez ca gasesti romani, ArcheAge, Rift.

3 răspunsuri:
| Ehe12 explică:

Ce sa pun la codul ala xxxxx la guild wars 2?

| William a răspuns (pentru Ehe12):

La Display name? Pune ce vrei tu.

| MissCosmos a răspuns:

Blade and Soul, Black desert si Tera.