| Klausie a întrebat:

Vă salut, am și eu o problemă cu Need for Speed World!
Când intru în joc, pe monitor scrie alb pe negru "NO VIDEO IMPUT", apoi după 2-3 secunde "ENTERING SLEEPING MODE"

Care naiba e problema la jocul asta?!
In conditiile in care: am FIFA 13, Battlefield 4 si GTA IV instalate, care ruleaza constant pe High (unele si Ultra), driverele sunt la zi, placa video chiar noua daca conteaza acest aspect big grin.

Configuratie: i7 900x 3. 5GHz, 4GB DDR3 memorie ram, 2GB GDDR5 memorie video, Windows 7 Ultimate N 64-biti

Răspuns Câştigător
| ionuutzuu a răspuns:

Din ce zici tu acolo ai o configuratie destul de buna deci ar trebui sa ai si ceva cunostinte ok happy rezolutia setata in joc e mult superioara monitorului pe care'l detii. un reinstall ar trebui sa rezolve daca nu vrei sa te complici cu settings.ini samd.