| Zzzzzzz1111111 a întrebat:

Salut am o problema cu pc-ul când îl pornesc pe monitor îmi spune no video imput și după aceea îmi spune entering in sleep mode de ce îmi apare asta am Windows 7

5 răspunsuri:
| Ryuunosuke a răspuns:

Deoarece ori nu ai pus bine firul din spate care se leagă de la placă la monitor, ori nu e bună placa video, verifică mai întâi dacă nu cumva ai pus greşit în spate firul către placa video şi către monitor, dacă sunt puse bune du-te la un specialist şi întreabă dacă placa video e bună

| Ryuunosuke a răspuns (pentru Ryuunosuke):

Sunt puse bine*, csf sunt agramat.

| elvisel a răspuns (pentru Ryuunosuke):

Poate sa bage cablul in placa integrata sa vada daca ii merge, si daca il baga in placa dedicata si nu merge sa isi deschida pc, sa scoata placa video si sa curete de praf portu pcie si sa incerce din nou. Daca nici atunci nu merge, s-a dus placa in raiul placilor video laughing

| Ryuunosuke a răspuns (pentru elvisel):

Adevărat laughing

| Zzzzzzz1111111 explică:

Am scos și placa video dedicata și am curățat slotul PCI dar tot nu merge și nici placa video integrata nu merge înainte avem windows 10 și nu am avut nici o problema și de curând am luat 7 și atunci mi-a făcut figura poate fi de la Windows am mai avut și înainte win 7 și mi sa mai întâmplat