| AnndrRreyy a întrebat:

Vă salut membri Toți Pentru Unu!
Îmi poate da cineva un link pentru a descărca un save game cu misiunile 100% complete pentru Grand Theft Auto San Andreas VIP MOD v3?
Mulțumesc.

2 răspunsuri:
| buffa a răspuns:

Salut.
caracteristici:
- Finalizarea procesului de misiuni de poveste și lateral
- Gaseste toate potcoavele, stridii, graffiti și locuri ascunse pe care doriți să luați o imagine
- S-au găsit 70 din 70 Salturi unice. Dintre acestea, 65 completat
- Finalizat toate școlile de "aur"
- S-au găsit 5 din 6 fete
- Livrat pentru toate vehiculele pentru export la docuri San-Fierro
- A achiziționat întreaga proprietate
- Cumparat toate hainele din magazine
- Toate teritoriul inamic capturat
- Toate armele pompat în sus modul Hitman
- În toate garajele achiziționa bunuri imobiliare, mașini parcate și chiar un rezervor
- Posibilitatea de a descărca jocul intr-unul din cele trei orase (Los Santos, San Fierro, Las Ventura)

Poftim descarca;
http://valentincojocar.ucoz.ro/100percent_save_by_rhino.rar