| scofris a întrebat:

Vand Consola Xbox 360 Elite cu revizie Jasper ( cea mai noua dintre toate, asta insemnand sanse foarte mici sa se strice ). O am din Decembrie 2009, dar este in stare perfecta de functionare. Consola este modata cu firmware IXtreme LT, deci poate rula jocurile piratate. Pachetul contine :

- Consola ( neagra ) + Cablul Component + Sursa de alimentare

- Hard Disk-ul de 120 GB

- Controller-ul negru wireless

- Pachetul de jocuri piratate, scrise de mine pe dvd-uri. Sunt in jur de 60 la numar ( am cateva zgariate, in jur de 10, dar instalandu-le pe Hard, merg fara probleme ), deci aveti ce va juca.

Pret : 750 Lei ( pret fix, pentru ca si asa am sczut un milion ). Avand in vedere ca in Romania nu se mai gasesc Elite-uri, iar un Slim nou costa in jur de 13 - 14 milioane, eu zic ca este un pret bun.

1 răspuns:
| Instinkt a răspuns:

Doar un lucru am sa precizez : Xbox Slim de 250 de gb costa 1050 de lei, iar cel fara hard e vreo 800 de lei deci te rog frumos macar fii cinstit, nu mintii http://fvshop.ro/......ADOU--5037