| Mickeydutza a întrebat:

Vand cont de metin lvl30 nobil 30lei |din brasov| cine vrea sa-mi zica

9 răspunsuri:
| rekinash a răspuns:

Iti dau eu dar cum facem?
sau vrei la schimb un cont de 42 war pe aura? e fatawinking

| Mickeydutza explică (pentru rekinash):

Pai pe ce server e?

| Mickeydutza explică (pentru rekinash):

Pai uh de unde esti?

| mojo_9732 a răspuns:

Sorry da contul e gol? MA TU ESTI NEBUN? laughing)) pentru cont lv 30 metin2.ro se cere vreo 20 lei maxim.Am vazut cont cu armat fms +9 la 20lei. Acuma depinde si ce sv e happy happy happy big grin

| Mickeydutza explică (pentru mojo_9732):

Nu e gol bah bott are clopot de 30 +9 armura +7 de lvl 28 cu apare cu 2 maine are 3kk pe el

| mojo_9732 a răspuns (pentru Mickeydutza):

Taci ma prostu dracul(amura 28 maaa? :laughing)) ce copii prosti.Ma rog mai sunt si speciimene ca tine

| Mickeydutza explică (pentru mojo_9732):

Scuze
e de de 26

| Mickeydutza explică:

Pai pe ce servar e?

| rekinash a răspuns (pentru Mickeydutza):

Gemini are ceva iteme +9