| Covaci_Adi_1995 a întrebat:

Vand cont de steam care contine Valve Complete Pack, Garry's mod, Rocket League si Payday2 cu pretul de 75 de euro(negociabil). Cei care vor sa verifice jocurile sa caute pe steam AdiSuntEU. Mai am un cont de smurf dar pe acela nu il dau. Astept oferte.

3 răspunsuri:
| Manuel_Otesanu_1992 a răspuns:

Gta v nu are?

| Covaci_Adi_1995 explică:

Nu are gta5. La 75 de euro tu vrei toate jocurile astea + gta 5?laughing)))

| thewildnath a răspuns (pentru Covaci_Adi_1995):

Pretul cerut de tine este mare si recunoaste ca nici tu nu ai platit atata pe jocuri. La reduceri sunt destul de sigur ca pot sa scot un cont ca al tau in maxim 45 de euro.