| anonim_4396 a întrebat:

Vand cont de The-West de level 51 pe Delaware; 92 pe El Dorado si 45-50 pe Florida, pe El dorado am Pistolul si Sabia de aur si 55.000 dolari si meseria bucatar, si multe alte iteme inventar cum ar fi setul de sarlatan. Daca vreti doar contul cu sabia si pistolul de aur este la 5 euro in Orange, daca vreti si restul inventarului si banii la 7 euro tot in Orange, dar stati linistit ca mai negociem la id de mess : universalid contactati-ma pentru a va spune si mai multe detalii despre cont...

1 răspuns:
| universalul a răspuns:

Contactati-ma pentru ca putem sa mai negociem si pretul, si am uitat sa specific, pe Delaware sunt duelist, pe El dorado Soldat axat pe luptele de fort si am si 6000 HP, a astept la id unversalid sau lasa comm aici, va voi spune contul ca sa puteti sa il si verificati