| universalul a întrebat:

Vand cont de The- west pe lumea El dorado soldat de level 91 si pe Delaware duelist de level 52, Contactati- ma la id universalid0, sau lasati aici un comentariu si luam legatura, pretul este ieftin! am si multe iteme de valoare,pe el dorado am sabia si pistolul de aur si multe alte iteme,contactati-ma la id-ul de mai sus sau lasati un comentariu, Multumesc,

3 răspunsuri:
| Addie67 a răspuns:

Hihihii...si cat costa asa de curiozitate:d

| universalul explică (pentru Addie67):

Da add universalid0 si vorbim noi in legatura cu pretul daca vrei sa il cumperi

| universalul explică:

Si am uitat sa zic ca am si pe florida level 50 tot soldat, axat pe HP si fort