| anonim_4396 a întrebat:

Vand cont Metin2 GTH: 4 caractere (doua peste lvl 100, unul de 120, si inca unul); iteme: frunza +3, intunecata de war, manie +7m, orhidee +9, exorcism +9 (cu pm 40), si alte.
Mai vand inca un cont de 130 tot pe Metin2 GTH cu seturi full. Printre iteme gasiti: sfanta +9, fermecata de war, etc.
Astept oferte.

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îți dau eu oferta cea mai bună, și moca: citește regulamentul site-ului, http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa.

| sasukeionut1995 a răspuns:

Da-mi id tau de messanger si vb

| Gabili a răspuns:

Din păcate contul numai este disponibil. A fost vandut. Eu sunt proprietarul lui.

| Beskid_Liviu_1997 a răspuns:

Ba dai contul

| Cainii_Lantul_1987 a răspuns:

Ce vrei pe el?

| Lautaru_Zabar_1989 a răspuns:

Imi dai mie contul

| Maria_Soryna_1995 a răspuns:

Iti dau un cont de 200 full+9
pe hotstyle florin_boss82

| George_Crihana_1996 a răspuns:

Vreau sa iau conturile le dai pe degeaba?

| Laurentiu_Stoicescu_1995 a răspuns:

Cand vezi mesaju meu te rog s m adaugi pe lista ta de messenger:bdark92 vreau s aflu suma dorita si vreau s m conving c il ai.pe cel d 130. vorbim pe meshappy

Răspuns utilizator avertizat
| macaca a răspuns:

Man da vreau si eu contul mil dai aici

| Mircea1990 a răspuns:

Terog imi dai contul tau pe gratis ca sunt doar de 60 si nu am int bune