| vasilofdeny2 a întrebat:

VAND CONT NFS WORLD cu:porche 911 carrera s(snow flake) toyota mr2 porche boxter spyder,lotus evora, nissan skyline 2000-gtr(c10)(cop car) lamborgini murcelagio lp-640 camaro zl1 nissan skyline gt-r-r(r35) subaru impreza hatcback,ford focus rs, bmw m6 cupe. TOATE MASINILE SUNT CU PIESE ULTRA-PRO IAR TOATE AU AFTERMARKET(neoane, jante si la unele si body kit)
in garaj sunt skiluri de 3 stele,piese full ultra, si aftermarketuri.
astept oferte

2 răspunsuri:
| TronicX a răspuns:

5 euro Orange si un cont de lvl 30 cu lamborghini gallardo lp640 spyder si 1.000.000$winking

| Dragonashh a răspuns:

Pai lasa-mi id tau, sa vad ce oferi, am steam cu 8 jocuri... am conturi nfs world bune, *** euro, etc. sau da-mi tu add la eforie_inger si un msj sa stiu ca tu esti