| dada2012 a întrebat:

Sall am 22 de ani si vreau sa-mi cumpar alta masina inca nu stiu ce a cumpar un nissan skyline gtr r34 sau un mitsubishi evo 9 mr sau un subaru impreza wrx sti care dintre ele ar fi mai buna? ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pe Skyline R34 nu am mers in rest subaru si evo da si este net superior evo 9 fara de subaru. Spre Nissan nu as opta fiindca evo X se tine mult mai bine pe drum avand tractiune integrala, consum mai mic, intretinere mai ieftina, revizii si piese de schimb mai ieftine, suporta cel mi mult tuning mecnic si de design destul de mult, rezistanta net superioara fata de Subaru si de Nissan nu se pune problema evident ca da. Eu unu as alege Evo!

9 răspunsuri:
| heddy10 a răspuns:

Te sfatuiesc sa-ti iei un Impreza, dar unul din 2007-2008, tunat frumoswinking.

Răspuns utilizator avertizat
| fresHZoNe a răspuns:

Ai bani si de intretinere pentru ele? laughing

| BAM_7947 a răspuns:

Te referi la masini reale sau simple machete? eu propun sa nu mai mananci ****! un om care isi permite un r34, evo sau sti nu vine sa puna intrebari de **** pe TPU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti o bicicleta daca esti atata sofer de esti indecis intre Skyline, Evo si WRX. Mai fa 2-3 recorduri la Need for speed, mai uita-te un pic la TopGear si pana o sa te decizi o sa iti cumperi un Focus sau ceva mai realist.

| baalial a răspuns:

Parerea mea mitsubishi dar tu alege ce iti place

| bleblel a răspuns:

Vorbiti aici de masini dar voi nu aveti 10 bani in buzunar

| sensssation a răspuns:

Nu stiu dc dar presimt ca in spatele acestei intrebari e un simplu pusti de 9-10 ani si astea sunt masinile lui preferate:d!

| dada2012 explică:

Da sa le intretip pe toate 3!