| Username89365328652398562395 a întrebat:

Vand cont steam cu 63 de jocuri in valoare de aproximativ 600 de euro! Pentru informatii, va rog adaugati-ma in lista de Skype : Picuuvaly sau Yahoo : Picuu_valy.
Un Screen cu tot ce contine contul puteti gasi aici : http://postimg.org/image/ctnpq8nff/.
Desi scrie ca am doar 535 de euro,jocul Evolve, care apare doar in 2015, nu a fost luat in considerare desii il am deja.
Screen cu Evolve-ul : http://postimg.org/image/r08b2e7jn/.
Orice oferta sub 200 de lei nu este luata in considerare. Nu o accept. Astept oferte! Puteti de asemenea oferii la schimb ceva! Va multumesc!

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Acuma poate ne explici si noua unde scrie in termenii si conditiile Steam ca e ok sa vinzi contul care ITI APARTINE SI NU POATE FI INSTRAINAT. Asta una la mina. A doua la mina, explica-ne cum se poate ca tu sa NU iti poti recupera contul in doi timpi si trei miscari dupa ce l-ai vindut, el fiind asociat irevocabil cu un nume si niste date personale care iti apartin doar tie.