| AlbuCosmin2013 a întrebat:

Vand Ps3 ultra slim 12 gb + 12 jocuri originale eye camera si ps move, un controller wireless si un controller usb.
Jocurile sunt in stare perfecta fiind urmatoarele :
-FIFA 09
-RIDGE RACER 7
-CONAN
-ASSASSIN'S CREED
-OVERLORD RAISING HELL
-FULL AUTO 2
-BOOK OF SPELLS + WONDERBOOK
-HAZE
-VIRTUA FIGHTER 5
-NFS PROSTREET
-HEAVENLY SWORD
-GENJI DAYS OF THE BLADE

Ofer pachetul complet + garantie 2 ani, toate cablurile. Consola vine in cutia originala. Nu vand pe bucata si nu sunt interesat de schimburi, pretul fiind usor negociabil. Consola este putin folosita, functionand fara probleme! Dooar Bucuresti

PRET : - 1100 LEI

2 răspunsuri:
| Andu9999 a răspuns:

laughing)) cu 1000 e nou + un joc in magazinele Altex

| AlbuCosmin2013 explică (pentru Andu9999):

Banuiesc ca acest comment, e plasat fara rost. nu vezi 12 jocuri, 2 controllere, garantie 2 ani + inca 2 ani suplimentat. 1100 lei e un pret bun + ps move si eye camerawinking