| Wehrmacht a întrebat:

Vara asta mi-am descarcat warhammer dark crusade dar abia acum m-am apucat de el.Joc pe imperial guards si am o problema.Joc la dificultatea normal si ma zapacesc necronii. Ce asi putea sa fac? nu vreau sa joc la easy pentru ca dupa aia este prea usor cu chaos, space marines si altii.

1 răspuns:
| dany213 a răspuns:

Daca esti dala foloseste hack sau ocupate mai intai de basa adica pune-i aparare sdravana si upgadeaza tot la maxim si dupa acea ataca PS eu joc cu orci si ma descurc de minune