| jimm999 a întrebat:

Vind cont Metin2 ro lvl 20! Ninja iteme bune sabie lata +7 costum rosu scarlatin+3! Sunt si iteme pentru lvl mai mari sabie de argint+0 (lvl 25)si sabie bastard+0(lvl 36)arc ochi rosu+3(lvl40)+la asta sunt si iteme pentru samani 3 clopote de jad+0! Mai multe informatii in PM

2 răspunsuri:
| Resurrection a răspuns:

Pe un astfel de cont nici 1 ban nu iei! Scuze ca iti zic dar asta e adevarul.

| vallyxx a răspuns:

rolling on the floor) scuze ca zic asta da e pocnittoare... daca cineva iti cumpara tie contul ala eu ma las de metin si ma apuc de mario