| TheKillerOfKillers a întrebat:

Cine imi da si mie o sabie lata sau o sabie de argint +9 pe Metin2Ro server Volans, primeste o mare funda si un vot! Va rog frumos! Accept si alte iteme! Pentru mai multe detalii contactati-ma la id de mess:aalex206@yahoo.com.

3 răspunsuri:
| TheKillerOfKillers explică:

Nu vreau neaparat +9. Vreau sa fie bunicele!

| Ichnat a răspuns:

I-mi pare rau ca-ti stric visul acesta frumos, dar... pe cine crezi atat de "inteligent" sa-ti dea iteme +9 pentru o fundita virtuala? big grin

| TheKillerOfKillers explică (pentru Ichnat):

Poate unii care s-au lasat de metin2 ro si care vor sa primeasca o fundita pe TPU.