| narutotruefan a întrebat:

Vinde cineva jocuri cu naruto pentru PS2? in timisoara...(daca se poate sa fie ceva in afara de naruto ultimate ninja 1, 2, 3 si uzumaki chronicles 2). Multumesc!

3 răspunsuri:
| Florinel a răspuns:

Ma da modeazati ps2 si ia-ti de pe net jocurilewinking

| narutotruefan explică:

Pai nu vreau de cat jocuri originale pentru ca nu vreau sa imi modez consola pentru ca pierd garantie, e pericol sa se strice si plus ca e si ilegal...asa ca refolmulez :Vinde cineva jocuri ORIGINALE cu naruto pentru PS2? in timisoara...(daca se poate sa fie ceva in afara de naruto ultimate ninja 1, 2, 3 si uzumaki chronicles 2). Multumesc!

| RappaDanny a răspuns:

Daca il ai modat, iti dau eu ce jocuri vrei.