| cristi2ever a întrebat:

Voi ati folosi un FaceBook password haker? Cel mai intelept fundita

Răspuns Câştigător
| EdiT a răspuns:

Nu as folosi pentru ca nu am ce sa fac cu parola respectivului/
respectivei pentru ca stiu cum este sa iti fie luata parola si sa injure sau sa jigneasca alti useri

1 răspuns:
| ComputerGeek a răspuns:

>.> Ce sa faca si romanu`...Toate ziua hackuri pentru metin, program spart parole yahoo, si cate si mai cate.Sincer sa fiu, pe fiecare zi ce trece imi doresc tot mai mult ca atunci cand o sa fiu adult sa plec in alta tara, cand eram mai mic ziceam ca no sa plec orice ar fi si ca iubesc Romania. Inca o mai iubesc, si poate tot o sa raman aici, dar vreau sa si plec... straight face