| andrei1121 a întrebat:

Voi cei car ati jucat call o duty :modern warfare, call of duty modern warfare 2 si call of duty modern warfare 3 ce poveste credeti ca va avea si call of duty modern warfare 4 daca va aparea ca personajele principale SOAP si Yuri (care sunt din cod mw) au murit si a mai ramas decat Price, pana si Makarov e mort asa ca vrau pareri

Răspuns Câştigător
| hSh3ad a răspuns:

Eu zic ca Price isi va mai trai viata, dar se va ivi un alt razboi. In acel razboi va fi implicat un aliat de-al lui Makarov care vrea sa-l ucida pe Price. Price va chema trupele TF141 si poate va mai face alte trupe speciale de armata. Nikolai va avea PaveLow-ul care il va ajuta pe Price si aliatii sai sa ucida trupele inamice.
Aliatul lui Makarov va incerca sa-l razbune si va pune o bomba nucleara in Washington si se va alia cu trupele Spetsnaz si OPFOR.