| Constantin_Albert-Gabriel_1996 a întrebat:

Voi stiati de jocul Osu?

3 răspunsuri:
| xRaduC a răspuns:

Dap, m-am apucat in 2014 august, ca sa imi imbunatatesc mecanicile in League of Legends: https://osu.ppy.sh/u/xtrzplayer
Nu prea am mai jucat atat de mult la un moment dat (nu mai aveam spatiu pentru beatmaps).
Mai joc din cand in cand pe harti de sarituri/stream-uri (sarituri cu mouse-ul, stream-uri = atunci cand apesi z, x constant, cu diferite viteze), dar doar pentru distractie. Imi plac hartile de 5, 25+ stele, reusesc lejer 4, 75, si ma strofoc la 6+. happy
Simte-te liber sa ma adaugi daca pentru asta ai pus intrebarea.

| AlexAlex23 a răspuns:

Nu

| Constantin_Albert-Gabriel_1996 explică:

Si daca va intrebati ce este Osu! este un Rythm game cu mai multe moduri de joc