| Andrei793 a întrebat:

Salut, TPU. Am o problema cu switchbot-ul la Metin2TGA. In caz ca nu stiati este legal switchbotul, si iti da atunci cand incepi jocul un switchbot. Imi pun de exemplu armura acolo, si la slot scriu 1, si nu se intampla nimic...
Ma puteti ajuta? Cel mai bun raspuns funda! happy

2 răspunsuri:
| spaghetty a răspuns:

Nu sa stii ca nu stim nici unul dintre cei care joaca metin ce este switchboot.Chiar mai trebuia sa explici?straight face
Uita-te la tutoriale sau daca nu iti merge dai RUN as admin(windows vista, 7)Daca nici asa descarca alta versiune

| Andrei793 explică:

1.S`a rezolvat!
2.Metin2TGA iti da switchbot serverul! Adica este legal pe Metin2TGA switchobtul. Nu trebuie sa il downloadez!
3. Daca nu stiti despre ce e vorba nu mai raspundeti.