| Sulli a întrebat:

Voiam sa imi cumpar niste casti Beats Pro by Dr. Dre si le-am gasit de curand pe Altex si pe Emag dar ma intrebam daca aveti niste propuneri de casi mai bune (nu vreau sa gresesc cand aleg deoarece nu ma pricep)? Dar sa nu fie mai scumpe! big grin

2 răspunsuri:
| SteelGamingRomania a răspuns:

Poti incerca Sony(care rivalizeaza cu Beats), iar daca vrei pentru gaming Genius, Razer, SteelSeries

| sirocco a răspuns:

Poti alege oricand un produs de la sennheiser mai ieftine decat beats la fel de bune te poti orienta si spre cele de gaming care le poti folosi si la muzica la fel de bine gen steelseries sau razer