| Expert_3436 a întrebat:

Vrea cineva sa aiba propriile servere private de: metin2, mu, travian, samp, triburile, the west...si multe altele
Orice fel de server este hostat pe Serverul meu dedicat si Are gratuit si un domeniu sa isi faca pagina la joc sau ce vrea el sa faca
Aproape gratis astept oferte

Răspuns Câştigător
| Florin_2034 a răspuns:

Da de metin2 eu pvp daca ai

4 răspunsuri:
| Gru25 a răspuns:

As vrea eu un server de SAMP.
ID yahoo: adrianmarcelcoca@yahoo.com

| Expert_3436 explică:

Florin da o sa iti fac dureaza doar 20 minute sa fac totul baga id edmond_ucv si vb acolo mai multe

| Corbul119 a răspuns:

As dori si eu un server de travian
id :popbogdan99

| Alexey12p a răspuns:

De samp numar de telefon 0724867913 sunama cu nr ascuns daca nu vr sa iti aflnumaru