| Bogdanys a întrebat:

Am un server de Samp facut de mine. Un prieten de-al meu s-a "aliat" cu o comunitate de Cs ce nu avea server de samp si iau hostat lui serverul gratis. As vrea si eu sa fac la fel dar nu gasesc nici o comunitate de cs care vrea un server de samp. Daca ma puteti ajuta va dau funda!

2 răspunsuri:
| Apostol_Alexandru-Andrei_1998 a răspuns:

Www.KzHc.Netii.Net
Cautam:
-Staff activ (*)
-Clanuri (*)
-Servere de orice tip. (*)
Te asteptam pe cea mai frumoasa comunitatea de gaming. :>
Sigur nu o sa regreti!
Da massul mai departe daca vrei! Multumesc :-bd

| KillerNutty a răspuns:

Daca vrei cumpar eu un host si tu il faci si il bagam intr-o comuniatate f buna. Daca te intereseaza vb pe mes: cezar_x30