| GroparuVesel a întrebat:

Vreau cateva jocuri(preferabil online) posibile pe un PC de acest gen:

Computer:Intel(R) Celeron(R)

CPU 2. 53GHz, 256 kb cache lv 2

1 GB of RAM

Chipset video Intel G41 - 256 mb integrat.

DAU FUNDA!

11 răspunsuri:
| XBrunetteX a răspuns:

Pfoai,sa-mi rup lopata...ce limbi straine sunt astea, sefu'? laughing

| GroparuVesel explică (pentru XBrunetteX):

Serios,ucenic? Chiar imi urmaresti toate intrebarile? Asta-i obsesie...cer ordin de restricie sa-mi bag lopata...

| XBrunetteX a răspuns (pentru GroparuVesel):

Lopata ta mi-a trimis e-mail pe piatra mea de mormant portabila si scria ca ai pus o intrebare.
Si am vrut sa stiu despre ce, liliecii mei, e vorba...

| GroparuVesel explică (pentru XBrunetteX):

Vezi ca am mai pus una.happy

| XBrunetteX a răspuns (pentru GroparuVesel):

Esti suparat pe mine, de'ai pus intrebarea aia? sad

Hai, te rog, iti fac o lopata cadou, daca ma ierti.

| GroparuVesel explică (pentru XBrunetteX):

Nu e vina ta.(Ba da, este.)
Mai sunt suparat si pe altii.(Dar pe tine cel mai mult)
Intelegi?(Asta inseamna cara-te.)

| XBrunetteX a răspuns (pentru GroparuVesel):

Ok...Astea inseamna ca ma trimiti ca ucenic la CapraVesela?

| GroparuVesel explică (pentru XBrunetteX):

CapraVesela a murit.Acum esti concediata din pozitia de ucenic.Preda licenta.

| XBrunetteX a răspuns (pentru GroparuVesel):

Iti trimit prin posta subterana impreuna cu lopata de ucenic.
Ma descurc singura. Mi-am facut propriul meu cimitir si deja are 100 de locatari.

| DarkShadowOne a răspuns:

4Story, Metin2, Starcraft, Starcraft BroodWar (asta e expansion).

| GroparuVesel explică (pentru DarkShadowOne):

Prefer ceva care sa il pot rula binisor.Pe mt2 am putin lag... putin mai mult.