| cocunice99 a întrebat:

Vreau jocuri unde pot creea hainecrying( va rogcrying dau funda:X:X:*:**:*:*FASHIONbig grin

Răspuns Câştigător
| wendy434 a răspuns:

Dressup challenge e de facut haine(fuste,pantoloni,rochi,bluze,tricouri etc),plus ca hainele pe care le faci le poti folosi pentru modelul tau,ca sunt acolo pe site e un buton"do a makeover" dai pe el (iti trebuie flash dar e gratis de instalat si consuma putin),acolo la do a makeover iti pui par,haine(si care leai creat tu si care nu),machiaj,accesori etc,apoi dupa ce termini ii dai un nume,sau poti participa cu ea in competiti de moda sau cu hainele create in competiti de creat pentru bani,cu care poti sa iti cumperi de la magazin stilulri noi de par,haine(nu deale care sa le faci tu,din alea deja facute)etc.,la hainele facute poti adauga fluturasi, fundite, flori si multe altele sper sa iti placa! Si daca ai vreo nalamurire despre jocul asta trimite-mi in privat problema si te voi ajutawinking

2 răspunsuri:
| Yssa996 a răspuns:

Buna! si eu caut jocuri de genul ala,dar pana acum nu am gasit,singurul joc unde mi-am dat seaman ca are in el de creat haine e stardoll e dragut, e si fahion, cu hain poate-l stii da nu l-ai jucat.incearca-l e dragut si este sid e facut haine(si le poti ori pastra pentru tine sri sa le vinzi) de creat adica sa faci desene pe ele sau modele, sper ca te-am ajutat! Fundita?big grin

| cocunice99 explică:

Ms dora43pink esti tare mersi mult iar yssa996...ei bine stiu stardoll si e enervant din calea afara jocul ala oricum iti multumesc ffffff frumos va multumesc mai bine spus:*:*:*:*:*:*:*:*
si ssuuuuuuuuuuuppppppppppeeeeeerrrrrr sitewinking