| bebe_7231 a întrebat:

Vreau si eu niste idei de statusuri... funda:X:X

Răspuns Câştigător
| Alecsutzaa a răspuns:

Exista un baiat special in viata mea si felul in care rade ma face sa zambesc iar felul in care vorbeste imi provoaca fluturasi.pur si simplu totul la el ma face fericita!

cRezi ca mã faCi gel0aSã cu tâRfa taa? Nu bãiaTulee! Chiar nu`mi paSã d Ea. asTa esTe ca sã vaDã "prieTena taa" cã t0t ew sunT viaTsa taa.

Merrew nowi vOmm zambii cannd ne v` omm aminthii c faceam cnd eram dOarr nisthee cOpiilove struck !

ReGgrethe ;O ?! Ahh uh sa aii 1000 ;] ! eOo n ` am dcC ;] ! Uh nO merithzii nik, eOo merith maii multh decath aii avOth Uh D Ofeerith ;] ;Xx;] ;-"

N`am sa uit prin tOt ce am trecut . . adevaratii prieteni pe care i-am pierdut . . n`am sa uit de unde am plecat . . dar in special . . cine m`a tradat . !;

CredH` ca m`aM inDragOstiTh ` In kliipaaa in kRe te-am prIvIT 8- > Cred ca m`Ai hipnOtiZaTh` De`Am raMAs ASJa BlOKAth`a ;x

sH. u kreZiii` ca Eu gLumesccc...cand` euu. itsiiii` spunn ToT ceyaa. cee' gandEscccwinking

Ai f0st tare smecher pan` m`ai vrajit, dar tsi-ai batut j0k cand m`ai cucerit . te-am iubit 0 vreme, acum mi-a trekt, mai tradat stii bine, sh asta m`a durut "

e aceLasii baSm si inCepe cu "a fost oDataa" un baiaT si in ganduRiilee luii meReuu aceaSi faTaaaă;x

0 parte din vna am sh e0, dar cat te-am iubit stie d0ar D`zeuu`!

Te` paStreZ` iN` iNimA` mEa` … intr`Un cOltz` dE` sUflet` ! day dreaming

Gata`! nu`ti pasa … nu`mi pasabatting eyelashes Punct .

Dar orice ar fi n`am sa te las`! Stiu ca astepti sa fac eu primu pas . Imi zambesti cand te privesc si stii ca ma faci sa te doresc.

N.ammm interessss ;x Caa saaa teee minttt ;o ;X Euu itii spunn winking Exactttt ceee simttt \:d/

Nu conteaza cat ma iubesti,atata timp cat te prefaci!

E o nebunie sa urasti toti trandafirii,doar pentru ca te’a intepat un spin!

Am un caracter puternic… imi place sa fiu EU… sa nu arat tristetea din sufletul meu!

Spui ca adori si ca iubesti, dar nu stii sa pretuiesti.

-Ochii care te priveau candva cu atata dragoste, acum plang si se uita in alta parte

Totul trece, asa se spune, dar nimic nu trece fara sa lase urme

Despartirea noastra a fost cruda si ma bucur ca esti la departare pentru ca nu poti sa-m vezi ochii care plang fara incetare.

Incerc sa te ating dar nu ma lasi, incerc sa te sarut dar nu te mai intereseaza, incerc sa te uit dar nu vrei, incerc sa ma intorc la tine dar ai p altcineva.imi pare rau ca s-a terminat asa.

Incerc sa ascund calvaru' ce il numesc depresie si zambesc fals doar pentru impresie.

Incerc intai de toate pe mine sa ma iert,incetez sa mai caut ce credeam ca e perfect si dintre atatea amintiri o sa aleg ce e frumos,o sa-ncerc macar o data sa nu vad totul pe dos.

De vei pricepe mai tarziua sau poate niciodata, vei regreta asta o stiu dar totul ti se iarta. Vei plange cum am plans si eu, vei plange (nu de mine) vei plange ca s-a chinuit un suflet pentru tine!

Eu ti am alergat prin vene, ti-am suflat cu dor prin gene, eu ti am upgradat sarutul, ti-am iubit necunoscutul, am fost zmeul tau mereu, sa ma tii in vant nu-i greu, n-ai stiut sa tragi de sfori, am cazut de mii de ori.

Si poate voi iubii din nou ... Eu nu fur inimi,le primesc cadou

E simplu să spui: "Asta e viata!" . Am avut senzatia că pierd, nu-i nimic e doar senzatia

Am învăţat că viaţa e dură dar încă nu am învăţat să mă ridic după fiecare lovitură

Ba, ma vezi? .Te cred...Ma crezi? .Te-aud. .M-asculti? . Te vad . Esti praf

♥ A ramas cenușa speranțelor stinse

Ce am acum n`o sa pierd . Esti aici si am in ce sa cred ;x

Eu sunt fetitza ta iar tu baiathu meu de cartier

şi când vine vorba de iubire spune-le că tu mă ai pe mine !

pentru că îmi zâmbeşti , pentru că mă răsfeţi , pentru că mă alinţi , pentru că mă amăgeşti , mă superi şi apoi mă împaci . te iubesc !

ne privim şi ne placem, dar ne despărţim când încă ne iubim, ne prefacem .

şi fi al meu cât ţine orizontul , de parcă cerul ne-ar permite totul , de parcă am putea pluti mereu şi niciun drum vreodată n-ar fi greu .

iubirea este atunci când el mă strânge în braţe de parcă aş fi singura lui comoară .

spunei inimii să bată , focului din nou să ardă , să te mai găsesc odată .

spunei ploii să nu cadă , vântului să nu mai bată , toate o clipă să dispară , să rămânem doar noi o seară .

o viaţă şi o zi în braţe să te ţin ar fi prea puţin .

cause you're the apple to my pie, you're the straw to my berry, you're the smoke to my high and you're the one I wanna marry. cause your the one for me and I'm the one for you and we're the perfect two .

îmi doream mai mult tupeu, puţin mai mult curaj … nu ţi-am spus „adio" în faţă, ţi-am zis „pa" într-un mesaj .

nu întinde mâna la nimeni că te arzi şi ai să vezi cât de mulţi te uită dacă mâine cazi .

ştiu, uneori e prea târziu, să lupt de una singură nu ştiu, eşti atât de departe, un final fericit din poveşti neterminate.

şi dacă după tot ce ţi-am spus, n-ai înţeles nimic - defapt trebuia să simţi, nu să-nţelegi . dacă după tot ce-am făcut, nu-nsemn nimic pentru tine, de ce nu vrei să mă dezlegi ?

până la ultima serie, ea străluceşte în mizerie, şi doar câteva griji legate de cei dragi o mai sperie .

îi bate inima unei leoaice în piept. când zice c-o să fie bine simţi că toate cele grele trec .

te-am văzut din nou pe stradă, acum cu prietena ta . păreaţi aşa fericiţi, da' ce să fac, să mă bucur pentru tine sau să-ncerc să vă despart ? când mintea spune să uiţi că n-are rost, ce ai în suflet îţi dictează pe dos .

nu pot să fiu perfectă , oricât aş vrea . şi încă simt că locul tău e gol pe canapea , fac mereu pe deşteapta , tu faci pe indiferentul . nu suntem avocaţi să incepem cu dreptul .

şi când aveam probleme, îmi spuneai: "sunt aici, nu te teme!"

ţi-am dat o sută de mii de motive să mă iubeşti ! m-am ridicat să fiu motivul, ceva pentru care zâmbeşti. poate c-a fost o greşeală făcută de mine, dar fără intenţie, sincer, n-am realizat că ţi-am dat prea multă atenţie !

ar trebui să înveţi să apreciezi ce ai lângă tine , ar trebui să mă respecţi , ştii bine . nu vreau să te oblig să stai lângă mine , dar dacă tot o faci , fă-mă să mă simt bine !

nu contează distanţa , cât contează ce simţim . eu te iubesc , tu mă iubeşti , avem ce ne dorim !

sentimentele nu pot fi puse pe balanţă , nu ne poate despărţi nicio distanţă .

nu privi în spate, lasă-n urmă tot ce-a fost . tu încercai să te ridici , el te trăgea în jos . dar nu ceda când ştii ca-ncă mai poţi , ca tine sunt puţine , dar ca el sunt toţi !

a fost totul ca-n poveşti, te uiţi la mine şi-mi zâmbeşti . acum sunt sigură că vreau să pleci , tu îmi ceri să rămân . e tarziu, chiar nu-nţelegi ?

eşti cel mai frumos lucru pe care l-am avut vreodata . aş vrea să rămânem aşa, să nu ne certăm niciodată !

. # . Ce` dracu` vrei` ? Ce` nU` t`e claRr` ? Ai` crEzutt `că `stĂ` 0 `viatSsĂ` da` n`a tRecuTt` un` aNn `. ;-j

→ Nu ma schimb pT`. nimeni, e`h muLt prea greu. Nu renunts la nimic. IubeSc ce e aL meu [!] ←

0k`.tai`0, pleaca`, cara`te, dispari`, zb0ri`, sterge`0, calc`0, evap0ra`te, m0ri` , da`tsi f0c` fa`te scrum`, arzi `in` cul0ri`, ca-mi dai` fi0ri` ;x

Desii trebuia s`aleg.eu cred c`am ales corect.mi-am bagat p**a`n vorbe . si totu` era perfect .Gresit sau negresit . Nu ma intorc . Promitt !

Chiar` daca` fac `muLte` pr0stii` . si` spun` muLte ` p0rcarii `sa `stii `. t0t `ce` e` mai` bun` in` sufLetuL` meu` . Se` leaga` de` tine` ;x

Pe dracU` măă !` Acum s`a schimbatH` , şii ştiu` ca atSi vine sa spui : >> Tu` nu ai f0st asHea ncici0dath` < <

Fenteaza` obstacolele`, si-arde`o incet`.Ca graba strica orice efect`.

P0i` vezi` bhăă` ca` ejti` pr0st `? Atat` de` pr0st` cum` n`ai mai` f0st` ;-j

● cαη∂ `νєι` ƒι` яαηιт` ιтι` να` ∂α` αяιρι` ѕα` zвθяι` ;] ... ƒαяα` ѕα` cєαяα` ηιмιc` ѕcнιмв` θ` να` ƒαcє` ∂є` ηєηυмαяαтє` θяι`! ;x ● .

• Îtι` α∂υcι` αмιηтє` ∂є` αcєℓ` мθмєηт` . θ` ρθνєѕтє` ѕιмρℓα`, ƒαяα` нαρρу-єη∂` ;-j •

• Sυηтєţι` тσţι` σ ` αρă ` şι`υη ρăмâηт` тяαşι` ℓα` ιη∂ιgσ ` ! ;-j •

Da` , stiu` cum` se` spune`. eram` d0ar` 2` c0pii`. si` destinu`l schimba` lacrimi`. zi` de` zi`! ;-j

Destine` schimbate` ciudat` intersectate`!;x

Imi` dai` visele`. imi` dai` dragostea`. imi `iei` mintile`. d0ar` Tu` te` j0ci` cu` inima`! >;p

♥ Visam` cu` ochii` deschisi`, trăiam` fără` griji`, prinsi` de` vraja` c0pilariei`, nu` puteam` fi` tristi`.;x

Au` f0st` m0mente`n care` nu`mi mai` d0ream` nimic` ! Cazusem` sh` simtseam` ca` nu` mai` p0t` sa` ma` ridic`, da` p0t` sa` trec` peste` t0ate` ! ;]

Uita` t0t` ce`ai pierdut`, t0t` ce`ai vrut`, t0t` ce` n`ai avut` . uita` timpul` ce`a trecut`. 0rice` sfarsit`, e` un` n0u inceput` ! ;x

Vreau` să` trec` lejer` peste` t0t` şi` t0ate` şi` când` nu` mai` p0t` . să` ridic` din` umeri` şi` să` zic`: Mai` mult` nu` se` p0ate` ! :]

Dacă ai o fată ce sincer te iubeşte .nu greşi să o loveşti,pentru tine ea traieşte!

"E Un NouU inCepuTT ;; )Si ToT Ce Am PieRdut E Deja PierDuT Si Pun PunCT! happy"

Desi tii la ea,spui ca te`ai saturatbig grin. Plin de draCi. dar pân`la urma TOot cu ea Te`împACi ;; )!"

Nu ne-am iubitt atat ca noii ne-am fi dorittoh go on Nu plecaaa.Cand toate visle frumoasee nu s-au implinittsad"

"Nu Mai Pot Sa te ierTwinking.Si Styu Ka Te pierd.Dar e Mai bine Asa.Pleaka Tu Dyn Viata MEalove struck"

"Poate vrei sa`mi schimbi acum viata!oh go on POate vrei sa incerci si altcevahappy!"

Ma retrag si intre voi nu stau ,De maine sa nu ma cauti ca numai te vreau !"

Te`a iubit odata, si ai pierdut`o. In fine , nu tine doar de tine, ca daca te gandesti , tot el ti-a luat`o si tu ca prostu ai lasat`o ! ti-a furat`othinking

"daCCa pEntrU` uN m0meNt` ai crezUt` ca` 0 vei` distruGe`.uitE`0 dupa putSsiN` timp`: zambEstE` si e` dULce! love struck"

chiar de mi'ar fi greu tot as zambi, daca as fi plina de probleme tot as glumi pentru ca stii . viata e grea si lumea e rea oh go on. Cum as putea sa rezist daca nu m`as purta asa?! happy"

IN DESTINN NOII AVEM SCRISAAA O DRAGOSTE INTERZISAAA ...

Nuuuuuuuuu` Miiiiiiii PasAaaaaaaaaa` NiCiiiii` d Tneeeeewinking NiCiiiii` Deee` eAaaaa ! winking ;x OrikM Estiiiiii` chiar BulanGiu DakK Ai` Ales` AJa rolling on the floor

N.ammm interessss ;x Caa saaa teee minttt ;o ;X Euu itii spunn winking Exactttt ceee simttt \:d/ Cuuuu advvv ;x Euu simttt cevaa batting eyelashes Caa miii saaa schimbattt viataaa ;x Tee iubesC iubyreaaaa meaaa >big grin

Eşti singuRul caRe contează ! ;x

•De obicei,ii citesc rapid. Pe cei care`mi Zambesc Sh` de fapt nu ma inghit ;]•

Nu toate lucrurile ne vor merge bine.dar vom trece peste toate amandoua.tu si cu mine. love struck

Noii`doua am facuut un legamant Cat vom traii` pe pamant` Nimenii sa nu ne despartaa love struck

• De fieCare DaTa` CanD mi-a fOsT` maI Greu.IntOthdeauNa Langa mIne a fOsT` Mereu.

As vrea sa stii Un singur LucruwinkingCa te-am Iubit dar tu mai dezamagit! Erai exEmplu pentru multiwinking! dar acm esti egali cu toti ceilaltiwinking! Hay DND!

Ma vei gasi poate intr-o zi. Intr-un loc uitat...ma vei privi. Zicand incet."A fost'odata prietena mea"."

Si`mi spuneai ca sunt prea copilaroasa,Scuza`ma dar copilul asta n`are timp de o relatsie serioasa

Am un caracter puternic, imi place sa fiu EU, sa nu arat tristetea din sufletul meu!

Incearca sa zambesti fato,urmeaza'mi sfatul! E cazul sa fi fericita,toate trec,o sa vina altu` !

Nu mintea mea, ci inima e proasta; Ash vrea sa dau delete la amintiri , delete da' nu gasesc tasta;

Dar nu ma intorc la tine pentru ca m-ai facut sa sufar si acum e randul tau sa plangi dupa mine !

Eu o sa te las sa iti vezi de drumul tau. Atunci cand o sa privesti inapoi o sa-ti para rau. Si imi pare rau de tot ce s-a intamplat sti bine. Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine !

E genul de fata care te vrea, dar n-are nevoie de tine, Nu-ti poti da seama, E ceva special la ea!

Desi o sa`mi fie dor,de data asta o sa pun orgoliul in fata sentimentelor

Accepta`te pe tine fara masca,Falsitatea celorlalti nu o sa te mai raneasca,Fiecare trebuie sa invetze sa zambeasca!

Acum cauţi melodii care să'ţi amintească de noi, Îţi pare rău, şi mie, da nu te mai vreau înapoi.

E greu cand iti repeti in gand"capu sus tre sa zambesti" Si subconstientul iti dicteaza "cand plangi sa nu te mai opresti

Trebuie să fii tare , Să demonstrezi că poţi, Să fii în centrul atenţiei şi mai presus de toţi

O sa reusesc,voi avea tot ce'mi doresc,Nu conteaza pretul pe care tre' sa'l platesc,Cu sustinere,sau fara sustinere,Pe mine o sa ma gasesti dupa linia de sosire` `!

Poate ca o alta EA i se va parea mai minunata pentru ca orgoliul meu nu iarta.

Ambitia te ajuta, Dar orgoliul te distruge Inima ti-o frange Durerea tot vei duce,dar pentru asta e prietenia

Ai vrea?Ai mai gusta?O crezi inca a tha?Ejti 0 in fata ei.Akm e a altuia

Si toti smecherii cu bani langa ea,, Devin niste prosti cu bani,de fapt fara bani,,, E ilegala ,are antrenament, e letala,, Femeia e talent iti face testament, ,,

E genu de fata care te face de bani,,, Si merge mai departe si face si altii de bani. Pana si pe tovarasa ta a fermecato. Se misca atat de bine de zici ca ai inventato.

Si zici ca'ti place'asa:*:* Sa m'ademenesti usorX::X Tu esti ispita mea:` Sa te'ating ma simt dator Nu mai sunt fata ce ieri plangea, Zambesc si gata de azi sunt alta` Eu sunt femeia din viata ta

Si zici ca`ti place`asa .Sa m`ademenesti usor .Tu esti ispita mea`.Sa te`ating ma simt dator.Nu mai sunt fata ce ieri plangea.Zambesc si gata de azi sunt alta.Eu sunt femeia din viata ta `!

Cuminte?Timida?Aparentsele inseala! Inainte sa ma descrii.Vezi sa nu faci vreo greseala

Yo te esperare.No sentaremos juntos frente al mar.Y de tu mano podre caminar.Y aunque se pase toda mi vida eu te esperare.Se que en tus ojos todavía hay amor.Y tu mirada dice volveré.Y aunque se pase toda mi vida eu te esperare

O ploaie rece incepe.Te uda iara,e seara.Ai tai te`au dat afara dn casa pentru a nu stiu`cata oara.Prt tai nici nu vr sa auda de tine.Kci buzunaru` tau nu le ofera o viata ca`n filme`.( Nu ai bani,prietenii tai te lasa`n ploaie` )

Nu sta pe ganduri.Spune`le verde`n fata.Ca n`ai nevoie de cei care te fura`n viata!Da`le un sut in fund`.Ca sa le piara zambetu`.Pana la urma cel mai bun prt al tau esti chiar TU`!

Cine sunt eu?Cea ce scoate dumele.Cine sunt eu?Las cascate gurile.Cine sunt?Diawolitza e numele.Eu raman pe scena voi ramaneti doar cu glumele`

`s atat de spart de la maro.Si-am luat o vaca la tango.Si dupa pasi am observat.Ca`i mata defapt`

Te lauzi ca ai afacerea ta sa`ti creasca cota.Cand defapt esti caraus la firma lu` mata`

Stii ca imi doresc,orice s`ar intampla.Un inger fara aripi sa vina in viata mea.Sa poti sa`l iubesti,sa poti sa`l doresti.Un inger fara aripi dintr`o carte de povesti...`

mi-as dorii sa te strang in brate zi de zi.Sa`ti simt in pieptul meu bataile inimii.Sa te ating cu buzele usor pe orajori.Sa ma joc cu mainile prin al tau perisor.Sper ca niciodata sa nu am ce`ti reprosa.Sper ca toata viatsa tu sa ramai asa`

Singur ti-ai dat seama ,asta face parte din mine.Oricum in fata mea vei ramane ceea ce esti.Un inger fara aripi dintr`o carte de povesti`

Nu vreau sa vars lacrimi ,vreau sa`mi pastrez surasul.Pt ca dupa lacrimi vine plansul.Au fost atatea lucruri ce ne-au legat.In tot acest timp de neuitat.`

Sufletul oricand poti sa mi`l atingi.Poate ca nu mai vrei umarul meu pe care sa plangi.Priveste`mi ochii si intreaga suferinta.Oare incerc cu neputinta sa ma aproprii de acea sublima fiinta...

Nu mai pot nu,sa ma gandesc la altceva decat la tine.Pana si semnele zodiacale ne spuneau ca o sa fie bine.Acum nu vreau sa cred ca totul s`a sfarsit.Nu vreau sa cred ca nu mai sunt iubit

Sa umblu goala m`ai imbraca`n cuvinte`:]`!

Aici pe strada`i jungla.Tu " fiara care`si ia elan ".` .Nu`i nici o liana sa te mai salveze buai` tarzan` `!

Tu nu vezi ca te contrazici cand e sa compari ce faci cu ce zici?Tot ce faci e sa te feresti.Cum pl` mea poti` sa`mi spui ca ma iubesti`?`

Ai doar o viata si ei spun ca`i gratuita.Da` la noi in Romania tre` platita` `!

Stai cuminte pui de drac`.De nu` jur pe mama si pe tata ca te las fara cap`:]]`!

S.O.S`!I need love `.So...come on and love me `!

Cu siguranta`!Stie mult prea multe pentru varsta ei.Uite cum te tine dupa fusta ei`:]]`!

Cum suna?`Maxim am spus`!Pe bune,asta`i maxim,am spus`!Cum se vede`?Maxim am spus`!Nu mai e verde`? Taaaxi` m`am dus`:]]

Can you` here me`?:-s`!

I need your attention`!This is `a lo-love session`.Give it up,give it up,give it up.For Narcotic Sensation`!

Si te vas no queda nada,queda un corazon sin vida`:[`!

Estoy loca por ti`.No puedo` estar sin ti` `!

I will never let` you go.You`ll be forever in my soul` `!

Vorbeşte mult , e stresantă , râde întruna şi fără motiv . Prin felul ei de a fi te face sa o adori.

Cand vine vorba de el , sunt o persoana egoista

I'm not addicted? I'm just affraid of that voice says: "goodbye ! "

Au fost si certuri si nu pot minti.Dar supararea nu tinea mai mult de o zi .

O vrei asa cum este ea.` `Esti norocos ca e a ta.`!

Spune`mi cum ma faci`, cum de ma atragi`;x`.Vrei sa te vreau , de fapt imi placi`

Erai cu mine in bratze cu mine de manaa`! Ne simteam bine cand eram impreuna` ` `!

Nu fugii doar ca sa`ajungi departe.Ia`o`ncet ca poate`i drumu` spre moarte` si oricat de in fata ai ajunge tine minte sa te uiti si`n spate` `!

Iti vezi propria ta valoare dupa invidia altora` `!

Daca`as putea nu ti-as mai da drumu` niciodata`.Tu sa`mi promiti ca ne`ntalnim si pe lumea cealalta`.O alta viata singur chiar pura cruditate.Cand o simpla zii fara tine pare`o eternitate`` `!

Ai un pansament`?:]] m`am lovit la genunchi cand am lesinath` dupa tine`;;]`!

Every finish` line is a begining of a new race` ``!

Ma crezi o figuranta o tipa neinportanta.Da te inseli prea tare.Aparentele sunt inselatoare. Caraccterul` tau` infect ma provoaka sa`tsi` dau jett`!:X

Crede ca`s indragostit` la nebunie`.ca` m`o zapacit complet.dar stai asa`.ca eu`s in stare sa` te las` si amanet !

Hai,exclama ceva!
Da tu! persoana sceptica spune`mi ce ai pe creier sa`ti gasesc o replica`

Nenorocita` La Propriu`, Nebuna` La Figurat, Irascibila` Cateodata`, Ironica` De Placere, Ipocrita` De La Mama Natura`, Perversa` De Cand Ma Stiu`!

Un toast pentru noi, pentru cei care ne-au avut, pentru cei care ne-au pierdut, pentru cei care`au ratat okazia si pentru norocosii ce urmeaza` sa` ne aiba` sau chiar ne au deja`!

Daka` le dai prea muLta imp0rtantza` esti o zdreantzaa` .ia atitudine fetitzo0o`;x . Si skuipa`i in fataaa` ;-j

Nici Sticlele De Alcool, Nici Fumurile ,Nici Alte Femei, Nu Te Vor Face Sa Uitsi Ce a Fost Intre Tine Sh Ochii Mei. :->

•×Eu` pOt` Sa` Zic` Ca` EsTi` CuRva`. Uh` InSa` Poti` TaCe` PenTru` Ca` Stii` Ca` Am` Dreptate . !ו

Lasa` tarfele sa` vorbeasca.Tu ai casa`,ai nevasta`. Da`le dreaq` de panarame ca` umbla` din floare`n floare ...

Nu vrei sa auzi de mine? Surzeshtee!Nu vrei sa ma vezi? Orebeste`!Nu ma vrei in preajma ta? Dispari` !

doar pe tine te iubesc gen...la altu nu ma gandesc nu te mint cher te iubesc stai cuminte Ca glumesc

Csfkk Doamneee ca numyyy pott ;o In inimaa amm unn maree fokk ;-j Saa iubesccc p altcinevaa ;-j nwmyyy maaa lasaaa inymaaa winking Pee cell careeee l`amm iubitt euu ;x Saa steaa cu mnn naa vrutt Dumnezeuu`

te-as fi iertat acumm`winking Dar ce folos?happy te-as fii iertat`winking darr numyy aree roSt ;*

Caa` e Golann`?:O Stii ftaa meaa :X Preaa binee Chiarrr`!:-x Insaa GolanuLl` AceStaaa :-s Maaa iubesteee doarr pee MINE!:-x Tee iubesCc vtsmm`!:-x

eee` iubesccccc :X OriunDee ma duc eu ma laudd cu tnee :X Sii la toata lumeaa teamm vb d bnn :X Oriundee ma duck la toataa lumeaa :X Leamm spsss caa ejtii VTM :O:X!

Unull` faraa` altull`!oh go on Nee` vaa fii maii binee`!oh go on Iubeste`o p eaaa`!Sii` uita`maa p mneee`!winkingoh go on

Sufletuu` j inimaa`! Suferaa` dinn` vinaa` taa`!kiss

Euu` Raman Doarr O Adresaaa` La Karee Veneeaaiii` Kand U Nu aveaii ce Face` Sii Te plictiseai Eu Raman Doarr O fataa Caree Te`aa Iubittt Si Nuu` Pot Sa Dauu Uitaarii La Catt Mai Ranitt`!winking

ParinTii` mEii...Nuu` teauu vrtt[-x oh go on Dee candd` euu teamm knsCutt winking Mamaaa` meaa` a fstt` preaa reaa`...te-a alunGatt` din viatSaa` meaa!

te-am iubitt`!sad Tee` Voii` Iubii`!sad Sii` sufletull` meuu` veii` Fii`!:-

Dee` undee` saa` incep?crying Candd` totull` s`a terminatt`?sad Cum` sa traieSC` faraa tnee?crying( Caa` eu nu m`am invatAtt`sad:-

Dar` nu Vreau` Sa uiTi` Ca am fSt` CandVa inTamplaTor in ViatSa ta sadoh go on O` inimaa` cee tee iuBe`a winking

Ce frumOs a foSt atunCi caNd ai fOsT tuu . Ma saruTai si iMi incaLzeay suFleTuu` . SunT cu aLtCinEva ca Sa tE uiT pE tIne daR vad Ca Tot Nu imI e biNe sad tE yUbesk prOstUle.sad

cE yUbirE bLesTemAta.sad tU mi-ai diStruS vIatSa tOatAcrying

Tee iubesC :-x ! si` nu maiii vreAww` [-x mOtiVe d`ceaRtaa sa`tsiii maii daw straight facewinking

El e pentru mine tot:-x si il pun pe primu loc :-x eu dOar pe el il iubesc:-x. si nu vreau ca sa`l ranesc:-x

Tuu` taci ! E0 tac ! Tuu`mi spui ca snt frum0asa, e0`tsi spun: "Ia`ma pr0stule d` nevasta !batting eyelashes

1Oo0 de vagAboanTe.PoTi sA ai in pAt pe noApte.Ca eu suNt nevaSta ta.SingurA si unicA! :-x

Ea ma certa,ea ma`ntselege ea e sora mea sh mi`o dovedesteeeee:-x:-x

şτïï cüм żïc :-s. .αмïиτïяïłë яăмâи αcöłö.:-x .süfłëτü` płâиgë crying câиđ ïиïмα яăмâиë söłö :-x:-x

Dintr`unn jOc cOpiLaresC` aM ajunSs saa' tE`IuBesChh:-x

Nu`Ti pieRde capu` . . Nu cumva sa Te indRagoSteSti . ai un om acaSa . . pe kRe tReb` sa`L iubeSti

tU` aI` sA` PlaNgY` Eu` aMm` Saa` raDwinking

fIgUrrAntTulEe` mAiii` gOllaNnulEe`winking LasSsaaaa` FfiItZzELleEee/:d\winking

♥Lasa` tarfele sa` vorbeasca.Tu ai casa`,ai nevasta`. Da`le dreaq` de panarame ca` umbla` din floare`n floare♥→╔•♥ :X …"

De ´ cate ori tsi-am• spus ca ´ • plec din viata ta si nam plkt ' • De atatea ori ´ eu m-am ´ intors şi te'am iertat ´ Si toate astea ´ pentru ca Te iubesccc ' :X •""

Ele pot sa creada ce vor, n`am fost nu sunt si nici nu o sa fiu sora lor!

Ii pasa, insa vrea sa arate ca poate fi si indiferenta!

Ii pasa, dar vrea sa arate ca`i indiferenta, e rea, dar incearca sa fie buna, pastreaza distanta dar mereu e aproape.

Zâmbeşte şi arată-le că nu îţi pasă. Zâmbeşte chiar dacă ai prins o pasă proastă. Zâmbeşte indiferent de problemele ce te apasă. Învaţă să zâmbeşti că viaţa`i numai una şi`i frumoasă!

Imi aprind o tigare si stau in geam . realizez ca in minte imaginea ta ink o am

Nu mai incerca, nu ma intorc langa tine nu mai existi pentru mine ti-am spus!

faci niste lucruri care apoi le regreti`.urli`.plangi` nu sti ce sa mai faci`.dar toate in zadar ! nu poti sa dai timpu inapoi si sa schimbi ceea ce ai facut gresit ` ! De muulte ori ceea ce iubesti vr sa fie doar al tau ! Dar multi considera ca acel lucru nu e pentru tine`.si ca... meriti ceva mai bun !dar nimic nu e mai bun pentru tine` decat ceea ce consideri tu ca te face fericita !

daca azi simpt ca toate ma dor... maine stiu ca imi va fi mai usor... asta e, astazi cad si maine ma ridic.nu-i nimic.

si de ce regreti? de ce noi? de ce asA? de ce nu poti schimba chiar acum ceva? de ce pleci capul si fumezi si daca iti spun...schimba-te te indepartezi...

• Face pe InabOrdaBiLa . E un jOc Ce`L faCe Des . ISi jOaCa Bine rOluL ` . inOcenTha` ... Chip PerverS "

Inka nu te-am uitat . eu traiesc pentru a visa Am fost prea indiferenta iar acum simt lipsa ta .

Vreau sa te strang din nou in brate . Sa te tin iara de mana . Seara sa imi spui : Te iubesc noapte buna !

Asta e viata mea,este buna si rea dar e mai buna fara tine in ea.SI toti pr spun mai bine sa'mi vad de drum,sa nu privesc deloc in urma mea.De la capat o iau dar acum stiu ce vreau!

daca Vrei Sa Stii Cum Pot Traii Fara Tine...De Vrei Sa Stii Ce Rost Mai Are Viata Mea...O Sa-ti Raspund K Ma Descurc Destul De Bn Si Am Uitat Tot Ce Ieri Nu Puteam Uita!

La Bine • La Rau • Usor Sau Greu • Dai mereu Culoare Sufletului Meu • Ma Faci Sa Rad • Cand imi Vine Sa Plang • Oriunde Ash fi Te Port Cu Mine`n Gand! •

Dke Te Feresti Dkaa Ma Iubesti Ca D Fokull Meu O Sa Inebunesti Sa Ramai Asaa Si Nu T Schimbaa : Ca Yoo Pt Tinee Raman Sefaa Ta !

●Nu baGa in Seama vOrbeLee GoaLe !PriveShtee !Eu Snt Fata Aia Care Te iuBeShteee !●iL vReau aCum LanGa Mne Pt Ca ie GoLanu` Meu:-

Nuu Pott Sa Te Scott Din Gandurilee Meleee Dee Cee Dupaa Atata Timp Faci Partee Din Elee? M'am Obisnuit Cu Tynee, Si Dupa Ata Raw Cee L'ai Facut Mi'e Dorr Dee Tinee Si Inca Te BesC,,

AVeam clipe Cand nu vOiam sa se termine Acum stau si ma intreb de Ce n'a mers bine aVeam O mie de vise O mie dE viitOare planuri sCrise "

→•Oσσ αяăţї ρєяƒє¢т мă gâηdєs¢ să ƒїυ dїяє¢т...•`Cє вїηє тє ρяїηdє α¢єl dє¢olтєυ.•`Dαя мαї вїηє тє ρяїηdє α¢єsт dєявєdєυ`[;x]•

ne-au crescut puterile s`au unit surorilee ;x Ne punem spate`n spate Dam tarfele la o parte !

àšnt inOfenSivă, Dar gândul meu e CrimInaL. ♥ ) :X

Aяată`мi dяuмul . si in¢εpε jo¢ul`:╳ . Dă`мi Tσtul`. daя nu`ti ƒσяtsa nσяo¢ul.`;>♥`

"simpla dar si complicata. Nebuna si unica. Rasfatsata si obisnuita sa am tot ce`mi doresc. :X "

Nuu` ma sup0rta unele ? 0k ! Super tare ! ;x . Inca un m0tiv sa fiuu` asa in c0ntinuare`;x

Te Doare` Cand Vezi` Ca Nu'mi PaSa`.Si iTi Zic` Mereu` "Nu mai Conteaza,Lasa" !" ;

Asta imi place la tine.Ca esti shmecher ca si mine.Shi p`bunee,ti-ar sta rau...Cu alta`n locul meu..."

Sa TaCi CanD VorBeSc Eu ! Nu'mI PlaCe Sa MinTzI CanD MinT Si Eu ! Si Nu'mI SpunE Pa ! E RePliCa MeA !"

Tu spui: Te iubesc. Eu spun: Te'am iubit. Tu întrebi: Chiar m'ai iubit ? Eu raspund: Normal ca nu, doar am glumit !""!

NU stau in Atentia TA aRe cInE sa ma baGe in SeaMa Dak vrEau te pOt avEa:X DepinDe de dEciZia mEa."

Nu te enerva baiatu’ meu ca nu`i nimic de kpu’ tau nu vezy cat ai decazut umbli cu panarame kre se ***… m`ai lasat pa mine pentru ya.n`am sa te iert in viata mea"!

tot ceea ce se intampla odata poate sa nu se mai intample niciodata,dar tot ceea ce sa intamplat de 2 ori,se va intampla cu siguranta si a 3 oara,,pop

Lumea la picioare poa sa'ti stea Ca eu nu plec Capu' N fata Ta Poti sa pui Mascatii Toti Pe Mineee Ca tot Fac misto de tine.
100 De Fete Ai Refuzat De Dragu' Meu K Eu Sunt Preferata Ta Sunt Viata Ta Sunt Genul Tau ! Stop Gata,Gata Nu Vrei Sa Te Fure Alta Pt Ca Team Furat eu

Oriunde ai fi orice ai face cu oricine ai fi acum... candva te vei intoarce dar cand va fi prea tarziu atunci ai sa pretuiesti ce azi ai reusit sa pierzi

Tu estii Binele meu:X Doar tu barbatu meu:X Tee iubescc:* Impotriva NOASTRA oricine Sar pune o sa raman Doar eu cu Tine:X :* !""

Ne certam si parca nu mai terminam Cu motiv sau fara ne place sa ne stresam ne spunem cuvintee pe care le regretam dar la final ne sarutam si ne impacam;x:X"

In jurul meu, meu e totu pe dos As da orice sa fie mai frumos Stiu ca in doi , doi , doi reusim Pentru ca noi , noi, noi ne iubim

Ştii , nimicc` nu poate` să te înlocuiască . Avem vise împreună care` trebuie să se împlinească` Te adorr` "

"Dosarul e plin, la fel ca sticla de vin. Cate belele as avea tot la tine vin, tot la tine tin"

Poate sa iasa bine;;] Sau poate sa iasa rau Depinde doar de tine Sau de norocu` tau."

"A inceput sa zambeasca mai des! Iar ei intorc capul plini de interes."

"Undeva e scris.in legea pamanteasca... Ca oamnenii care iubesc ... ajung sa si urasca !"

"E al dracu sentiment , fi atent la piept ce strangi , ca daca azi esti fericit , maine s.ar putea sa plangi."

"Degeaba numeri zilele,ca n-o sa.ti speli paktele,ai grija unde calci sa nu.ti calci visele"

"Si toti ma intreaba 'ce s'a intamplat?'.eu le raspund simplu "Nu vreau sa vorbesc,am uitat!"

"Si eu ziceam de fiecare data depinde de tine. In final a depins de mine. ;x"

"Uita`te in ochii mei si spune`mi daca mint:'De cate ori ai gresit.te-am iertat ca te-am iubit?'"

De'asta aleg acum să fiu de piatră` pentru că ştiu prea bine`. 0ricine vine`. pleacă... ."

Nu uita ca si cei mai frumosi trandafiri au spini!

Şi poţi să ţipi, că nu te-aud. Şi poţi să plângi, că nu te văd. Şi poţi să pleci, că nu te caut. Şi poţi să faci ce vrei, că nu-mi mai pasă . . ♥
Stiuuu, Am SambuRe De dRac...Spun Tot Ce`mi Trece pRin Cap...ChiaR Cand Ai vRea Tu Sa tac

Ştii ;>. ;x Dorinţele sunt pe gratis ... >;] Eu Nu ! ;x

> Sii cand vine vorba de iiubire . Zi`le ca ma ai pe minne

Nu p0tt sa te`nlocuiescc. Ca tine nu mai gasescc . ;x Nu vreau . Nici n.as incerca.Sa iubescc pe alTcineva. ;x Te adorr. :*"

Dåk ´åi nevøie Știi că sůnt ´ åici :* Strigă-mă´și vin Nů´tsi fåce griji´ !"

● Eå nu se ´ c0mpårå cu reSstu ´ . e t0t ´ ce åi viSsåt´ . Åi 0´ viåtSsa n0rmålå´ !? . 0 så ´tSsi`0 deå peSste cåp´ !

"Roata nu e patrata tot se invarte cateodata"

"Ai avut`o de mult` . Dar aqum` n`o mai ai`. Ai incercat s`o inlocuiesti` . Dar nu puteai` . Caci o iubeai`."

"Poate ti-am facuth vre`un rau ca muream de dragul tau!"

"Inghit in sec.caci au fost momente peste care n`am putut sa trec."

1 răspuns:
| Denysse92 a răspuns:

***no word is enough to describe a men
***Iubirea inseamna sa dai cuiva sansa sa te distruga si sa ai incredere ca nu o va face…
***ntr-o lume nebuna nu trebuie sa fi sanatos
***love is my name,and sex is my game…let the name and play the game!
***imi place atat de mult carnitza de ­pasarica incat pentru piept sunt in stare sa dau ­pulpele…. la o parte!
***invat sa pierd ….dar numi place situatia in care sunt
***nu cred in vb dar las faptele sa vorbeasca
***SUNT USOR DE AGATAT SI CAD REPEDE LA PAT…
***Iubirea este arhitectul universului. ( Hesiod )
***daca susul e jos si josul e sus ,daca stau sus inseamna ca stau jos?
***Am obosit luptând cu robotii
Caut linistea ce ne-o iau idiotii
Oprind fiecare gând morbid
Sorbind zorii cu meniu melodic
Zic pas la fitele de oras
Un ecou din ego sa le iau pe faras
***parca suntem in 2011…parca mai demult ziceai ceva de tovarasia mea si a ta…ia sa vedem de unde veniti…ca va schimbati prea repede…!
***sunt multe de spus,dar cui sa-i spun ?
***Prietenia este ca relatia dintre mana si ochi. Cand mana se raneste ochii plang. Si cand ochii plang mana le sterge lacrimile.
***uneori viata nu doar ca bate filmul ci ii traseaza un scenariu rupt din cele mai triste drame
***Nu jigni femeia care te refuza ptr.ca TU nu ai fost convingator…
***femeia sta cu tine pana pleaca cu altu.
***traim intr o lume unde nebunia este normala
***Uneori am nevoie de dragoste, uneori am nevoie de singuratate, uneori de zi , alteori de noapte, uneori de frig , uneori de caldura dar intotdeauna am nevoie de tine!
***Te caut si nu te gasesc dami un buz ca am obosit.
***"Sid, you’re gonna have a family too someday. You’re gonna meet a nice girl, with… with low standards, no real options, or sense of smell… "
***Love is the direct opposite of hate. By definition it’s something you can’t feel for more than a few minutes at a time, so what’s all this bullshit about loving somebody for the rest of your life?
***Inteligenta mea este trecatoare. Dureaza doar o viata.
***Atunci cand ai ramas fara puteri.schiteaza un zambet scurt. asa de gura lumii
…Si uita de tot!
***Pentru ca dragostea sa fie eterna, si indiferenta ar trebui sa fie reciproca.
***Fericirea nu poate fi cumparata cu bani si dragostea nu poate fi dobandita cu forta.
***Încrederea se cucereste greu si se pierde repede.
***She needs a hand to hold, someone who will never let her go again
***And in that moment, I swear we were infinite
***Cine isi da cuvantul cu usurinta, cu aceeasi usurinta nu-l tine
***Nu exista fericire de care sa-ti amintesti, fara tristete.
***Toate adevarurile sunt usor de inteles o data ce sunt descoperite; ideea e sa le descoperi.
***Numai un prost poate sa critice, sa condamne si sa se planga – si majoriatea prostilor o fac
***Cel care zambeste atunci cand lucrurile iau o intorsatura proasta s-a gandit deja pe cine sa dea vina.
***Cea mai mare placere în viata e sa faci lucrurile despre care oamenii spun ca nu ai voie sa le faci.
***Barbatii au descoperit focul, dar femeile au descoperit cum sa se joace cu el
***Hotii iti cer banii sau viata; femeile le vor pe amandoua.
***Recunosc poate ca ai jucat mai bine….dar nu uita ca e 1-0 pentru mine
***Iti place sa faci ancheta ca un procuror .sa spui zi de zi : " stii, daca ma inseli, te omor "
***Omul care are rabdare sa nu se razbune imediat, ori te iarta, ori se razbuna cumplit.
***Nu stiu cum n-ai vazut , are ceva-n privire.
***Când deliciile vietii prind riduri, devin amintiri.
***Uneori puterea unei femei sta in eleganta, gingasia si dulceata de care da dovada.
***Visele de`atunci nu`ti ajuta la nimic
Vrei macar pentru o clipa sa te`ntorci in timp .
***La inceput , visele par imposibile, apoi putin probabile si in cele din urma inevitabile .
***Daca vrei sa fii fericit o clipa…razbuna-te …daca vrei sa fii fericit o viata…iarta.
***Ai facut ce-ai vrut din mine
Tu stiai ca te iubesc
Nu m-ai fi crezut in stare
Ca pot sa te parasesc
Am lasat totul in urma
Pe inima mi-am calcat
Toate visele cu tine
Intr-o clipa le-am uitat
***"Privesc viata precum un pasager important de pe Titanic: s-ar putea sa nu ajung la destinatie, dar macar merg la clasa intai." (Arthur Bucward)
***"Suntem niste zei prosti, niste zei nemuritori care ne-am uitat destinul."
(Constantin Noica)
***"Cand copiii nu fac zgomot, fac prostii mai mari."
(Henry Fielding)
***"Orice despartire este o batalie pierduta pe frontul nevazut al destinului."
(Ionut Caragea)
***"Rabdarea este arta de a spera."
(Luc de Clapiers (Vauvenargues))
***"Prietenii sunt modul lui Dumnezeu de a-si cere scuze pentru familia pe care ne-a dat-o."
(Tennessee Williams)
***"Noi suntem doar ingeri cu o singura aripa, nu putem zbura decat imbratisati."
(Luciano de Crescenzo)
***"Sufletul tanjeste sa creada, dar intelectul refuza sa-i dea voie."
(Dan Brown)
***"Cand ploua in suflet, nu-i niciodata senin afara, iar cand e senin in suflet, nu ploua afara niciodata."
(Mihail Codreanu)
***"Cea mai mare bogatie din aceasta lume sunt copiii, mai mare decat toti banii din lume si toata puterea de pe pamant." (Mario Puzo)
***"Linistea este intentia de a stapani efectele agitatiei excesive. Linistea este sera in care se cultiva intelepciunea."
(Huai-Chin Nan)
***"Un prieten adevarat iti stie slabiciunile, dar iti arata calitatile, iti simte temerile, dar iti intareste credinta, iti cunoaste ingrijorarile, dar iti elibereaza spiritul, iti recunoaste defectele, dar iti subliniaza posibilitatile."
(William Arthur Ward)
***"Nu exista un drum spre fericire. Fericirea e drumul! "
(Mircea Albulescu)
***"Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi, dar trebuie traita privind inainte. "
(Kirkegaard)
***"Cu penele altuia te poti impodobi, dar nu poti zbura. Acest lucru nu-l prea stiu oamenii, dar il stiu pasarile."
(Lucian Blaga)
***"Cine merge incet, merge sanatos; cine merge sanatos, ajunge departe."
(Proverb italian)
***"Oamenii se impart in doua categorii: cei care cauta sensul vietii fara sa-l gaseasca si cei care l-au gasit fara sa-l caute. "
(Cioran)
***"Traieste-ti viata ca si cum fiecare fapta a ta ar deveni lege universala."
(Immanuel Kant)
***"Eternitatea nu poate fi smulsa zeilor decat clipa de clipa."
(Octavian Paler)
***"Pentru a depasi gandirea critica trebuie sa adoptam o stare de gratitudine."
(Neale Donald Walsh)
***"Toate patimile, afara de acelea ale inimii, se risipesc in visare."
(Victor Hugo)
***"Daca lumina este prima dragoste a vietii, dragostea nu este ea lumina inimii?"
(Honore de Balzac)
***"Un organism sanatos este camera de oaspeti a sufletului, un organism bolnav o inchisoare."
(Francis Bacon)
***"O binefacere care ti se reproseaza a fost considerata totdeauna o jignire."
(Jean Racine)
***"Rostul vietii nu este sa ajungeti undeva, ci sa va dati seama ca deja sunteti acolo si ca ati fost din totdeauna. Sunteti din totdeauna si pentru totdeauna – in momentul creatiei pure."
(Neale Donald Walsh)
***Sexul este un joc in pereche. Cine termina primul, acela si câstiga.
***Chiar daca nu suntem unul langa altul. vom fi tot timpul impreuna. Te port cu mine in gand oriunde as fi si orice voi face.
***Sa nu ma uiti niciodata, fiindca undeva in lumea asta, mai aproape sau mai departe, e cineva care te iubeste!
***E greu sa le faci singur pe toate in bucatarie !
***Dragostea nu are nevoie de cuvinte. Se poate spune Te Iubesc cu o singura privire !
***Culege-ma, din picaturi de stele Atinge-ma,…
***Live your life, you only have one.
***Primu l pas il fac eu,urmatorul pas e al tau.
***What we do in life , echoes in eternity
***Eu nu ma tem de ce se tem toti oamenii
***Fa-ti timp sa oferi un zambet chiar si unui corb,
Fa-ti timp sa auzi ce aude un surd si sa vezi ce vede un orb
Fa-ti timp sa iubesti chiar daca nu esti iubit
Si chiar si singur pe pamant sa fii cel mai fericit
Fa-ti timp sa vezi splendoarea fiecarui an
***Pentru a domoli un elefant ai nevoie de un par pentru a opri un cal ai nevoie de un bici iar pentru a stavili o femeie ai nevoie de o inima.
***gata numai plang dupa tine.du-te unde vrei.ai plecat.foarte bine…eu caut o tipa cu care sa vad lumea in roz.adica sa fie aceea persoana una de viata.doar o viata avem…
***and we…build up castles/in the sky and in the sand/design our own world/ain’t nobody understand/i found myself alive/in the palm of your hand/as long as we are flyin’/All this world ain’t go no end
***nimic nu este intamplator.totul este cauza si efect.pentru ca totul are un inceput si un sfarsit
***am invatat sa visez…dar am ochii deschisi
*Men are pigs. [They will] pretty much have sex with anyone, fat, skinny, married, single, complete strangers, relatives.*
*Reality is almost always wrong*
*A real man doesn’t love a million girls. He loves one girl in a million ways.*
*Truth or happiness, never both.*
*do what you can now.forget what wasn’t done then.*
…*I was born with an enormous need for affection, and a terrible need to give it. (A.H)*
*Love is rare, life is strange, nothing lasts, people change.*
*te iubesc la nebunie ca pe-o coada de scrumbie!
*Et si tu n`existais pas Dis-moi pourquoi si`existerais
*"Pentru zilele ce au sa vie
Pentru noptile cu iasomie…"
*Ti-aduci aminte? Cand eu n-o sa uit nicicand…Piedica mea si tu cazand cu capu’n piatra de mormant
*Give me the sunrise…
*Viata nu este o stiinta exacta ,este o arta.
*Am o mie de defecte.le folosesc ,insa ,pe rand !
*Scuza-ma… am observat ca nu m-ai observat!
*sorry ,girls, i date only models!
*norocul este mult in lumea asta mare…dar s-ampartit…
*caut femei care sunt deschise la relatii fara obligatii, trio, fantezii, femei cu orgasm cu ejaculare…
*Nu poti sa schimbi trecutul; dar cu siguranta poti sa nu-l mai repeti!
*The more options I have, the more undecided I am.
*Try, if you can
*FETELORRR….MAI IESITI DIN PANTALONI….ii purtam noi barbatii….
*ITS NICE TO BE IMPORTANT BUT IT’S MORE IMPORTANT TO BE NICE
*"Vulturilor li se intampla sa zboare mai jos decat gainile, dar gainile nu se vor ridica niciodata pana la nori"