| Adrian617 a întrebat:

Vreau niste jocuri de descarcat!

3 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Ce fel de jocuri? Multiplayer, singleplayer, survival, etc?

| Mihαi a răspuns:

Salut, Adrian!
Nu stiu ce categorie de jocuri iti place (MMORPG, Shooter, Action...), dar voi incerca sa-ti recomand cate un joc pentru fiecare categorie.
Pentru FPS (First person shooter) - Call of Duty (orice CoD)
Pentru jocurile de tip simulator iti recomand Euro Truck Simulator 2, The SIMS...etc.
Pentru jocurile sportive ramane eternul FIFA, poti incerca si PES daca-ti place fotbalul.
Daca vrei sa vezi cum e un MMORPG, iti recomand sa te uiti la Guild Wars 2.
Un MOBA ar fi jocul Smite.
Lista poate continua la nesfarsit.
O zi buna!