| Fan7a a întrebat:

Vreau niste jocuri gen Kingdom Of Amalur, stiti ceva? Fundawinking

1 răspuns:
| N0xEterniS a răspuns:

Cel mai apropiat ar fi Dragon Age : Origins.
Am jucat Kingdom of Amalur, dar nu l-am terminat.E un RPG foarte bun happy
Dupa parerea mea se aseamana cu Dragon Age : Origins cel mai mult.
Doar ca in Kingdom of Amalur controlezi un singur caracter si in Dragon Age : Origins poti controla 4 caractere happy
Dupa ar mai fi The Witcher si The Witcher 2, Dragon Age II, Two Worlds si Two Worlds II, Gothic happy
Toate sunt RPG'uri foarte bune, chiar iti recomand sa joci Dragon Age : Origins, eu l-am terminat de 2 ori cu tot cu DLC'uri si cat de curand o sa-l mai termin o data happy
Daca mai vrei ceva informatii despre RPG'uri, poti sa ma cauti happy