| Vargau97 a întrebat:

Vreau niste jocuri multiplayer (in afara de fifa/cs/metin/samp/sau orice alt joc arhi cunoscut!) + caut clan cs

Răspuns Câştigător
| cosmin7355 a răspuns:

Poti juca Roblox.La jocul acesta nu joci doar 1 joc joci mai multe constructii masini. Daca vrei ajutorul meu numele cosmin34! Nu e obligatoriu sa iti faci cont dar ca sa adaugi prieteni trebuie sa-ti faci cont daca nu vrei cu cont poti juca pe quest dar daca esti quest nu ai chat. Membri am chat cine stie poate vezi vreun roman Funda!?

1 răspuns:
| LauncherS a răspuns:

Pai incearca si alte stiluri cum ar fi HOT PURSUIT 2 sau FORD RACING 3 sau altele