| Victor_Gabriel_Stetco_1999 a întrebat:

Vreau niste recomandari de jocuri single player, de preferat open word si sa fie ceva nou cu grafica buna.
Sunt mare fan al seriei The Witcher si am terminat toate Assasins Creed-urile vreau ceva nou sa ma tina captivat si de poveste si de gameplay.

Răspuns Câştigător
| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Incearca seriile Metro (exodus fiind cel mai nou 2019) si Skyrim (daca esti genul completionist)

| Victor_Gabriel_Stetco_1999 explică (pentru codrinmaestruldumelor):

Skyrim am incercat de 3 ori sa il joc da nu m-a prins, cred ca o sa incerc Metro ca am mai auzit de el si de mult ma gandem sa joc si nu stiam de exodus eu stiam doar de 2033.

10 răspunsuri:
| NuCitescNotificari a răspuns:

Apb Reloaded. E gratis pe Steam

| Victor_Gabriel_Stetco_1999 explică (pentru NuCitescNotificari):

Apb Reloaded am jucat o vreme si chiar mi-a placut, dar mi se parea un joc cam uitat de lume si pe care nu il mai dezvolta nimeni. Nu stiu cum e acum.

| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Sau Saints Row

| gamerul9138 a răspuns:

Incearca red dead redemption 2

| Victor_Gabriel_Stetco_1999 explică (pentru gamerul9138):

Nu il gasesc de piratat si nu l-as cumpara ca nu am timp sa ma joc mult, caut ceva sa imi umple timpul asa cate o ora pe zi.

| Victor_Gabriel_Stetco_1999 explică (pentru gamerul9138):

Ai incercat si merge sigur? Ca eu in mod normal am incredere numai in file list, nu prea descarc de prin alte parti.

| gamerul9138 a răspuns (pentru Victor_Gabriel_Stetco_1999):

Am văzut la un video pe Youtube cu tutorial si toata lumea spunea in comentarii ca a mers. Si e destul de mare si mi se pare legit. E vreo 70 de gb.

| Victor_Gabriel_Stetco_1999 explică (pentru gamerul9138):

Nu ma risc cu asta