| Adaaaa367897 a întrebat:

Vreau o parere pentru pc ul asta..nu ma pricep, dar as vrea sa mi-l cumpăr. Multumesc anticipathappy

PC Gaming Diaxxa Powered by GIGABYTE Smart Choice V2 Ryzen 3 3200G 3. 6GHz SSD 240GB 8GB DDR4 Radeon Vega 8 diaxxa_smartchoiceV2_gigabyte_3200G

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ce vrei sa joci pe el si pe ce setari?

Răspuns utilizator avertizat
| CLAUDIU15037 a răspuns:

Un PC de nota 10 pentru un build de buget. Procesorul Ryzen 3 2200g cu placa integrata Radeon Vega 8 va asigura o experienta foarte bună, si ca PC office si ca gaming. O sa mearga toate jocurile vechi si chiar si cele noi.