| Denisa60 a întrebat:

Vreau sa achizitionez o tableta,inca nu stiu ce model,firma etc..Imi puteti da si mie cateva exemple care stiti ca se misca bine, din propria experienta sau a altora? big grin Fundita!

2 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Eu chiar acum scriu de pe tableta Samsung galaxy tab 2 10.1 este o tableta cu un procesor mare dual-core, memorie 1 gb ram, 32 gb, android 4.0.2.
Baftă!

| RazvanRo22 a răspuns:

Eu ti-as recomanda tableta Samsung Galaxy Note 10.1.
Se misca foarte bine.
Ai aici site cu prezentare generala : http://www.samsung.com/......000EAACOA/