| BinLaden a întrebat:

Vreau sa am si eu o masuta in oras la metin cu lucruri de vanzare cum pot sa fac?
Stiti cei care joaca masa aia de la useri cu care vand la orice pret cum pot sa imi fa?
Dau la cel mai folositor raspuns funda+vot.Si la restul vot

Răspuns Câştigător
| Rosca_Paul_1996 a răspuns:

Pentru a te face masuta de vanzare trebuie sa te duci la magazinul general si sa cumperi un manunchi pe care dupa ce iti dai jos armura dai click dreapta in iti apare un fel de inventar in care pui obiectele si pretul lor.

3 răspunsuri:
| Energyboy a răspuns:

Te duci la magazinul general cumperi un manunchi cu 500 yang si dai armura jos dai clcik dreapta pe manunchi si pui un nume la magazin.Si pui marfa etc.

| Bucur_Razvan_1996 a răspuns:

Pai te duci la magazinul general si acolo este un mic saculet care se cheama mosc(costa 500 yang) iti dai jos armura si apesi click dreapta pe el apoi pui numele magazinului si itemele apoi pui valoare lor si gata

| Razzvan2 a răspuns:

Du-te la negustoare si cumpara ceva sac, gasesti tu.