| mODIN a întrebat:

Vreau sa creez si eu un joc ca Fallout 3 sau New Vegas, imi puteti zice niste programe?

Răspuns Câştigător
| Hash001 a răspuns:

La un joc asa complex a lucrat o armata de oameni. Unii cu vocea, altii cu modelingul la caractere. E destul de greu.

2 răspunsuri:
| calinx a răspuns:

Lol, crezi ca dai doar 2 clickuri si gata ai jocul, celor de la Obsidian Entertainment le-a trebuit cativa ani

| alexland12 a răspuns:

Dude, ca sa creezi un joc ca cele pe care le-ai mentionat iti trebuie ani de munca. Nu exista programe cu care sa le faci peste noapte. Eu iti recomand FPS Creator, un program pentru incepatori. Cauta pe youtube fps creator games ca sa-ti satisfaci curiozitatea, iar daca te intereseaza descarca-l si cauta tutoriale (tot pe youtube).