| StefanStefanHS4R a întrebat:

Vreau sa cumpar CSGO prime si pot plati doar SMS, cunoasteti vreaun site? Inainte se putea plati pe G2A, acum am observat ca nu se mai poate. Sau un site de unde pot lua Steam Wallet.

1 răspuns:
| Gnomzy a răspuns:

Salut,

De pe Steam se poate cumpăra cu oricare din metodele acceptate, și anume: PayPal, WebMoney, paysafecard, VISA, MasterCard, JCB, Skrill.

Nicio platformă nu prea acceptă SMS dar uite aici link de la o platformă ce oferă wallet credit: https://www.eneba.com/ro/store/all?text=steam%20gift%20card