| anonim_4396 a întrebat:

Salut
am instalat jocul farmning simulator 2015 codex si acum vreau sa ii pun o veriune mai noua de ex 1.4 sau 1.3
o downloadez de pe internet de la farming simulator 2015 update iar cand dau sa o instalez imi zice ca farming simulator 2015 nu este instalat
va rog spuneti-mi ce ar trebuie sa fac

Răspuns Câştigător
| George1415 a răspuns:

Avand in vedere ca tu ai jocul piratat, cel mai bine sa iei update-ul celor de la Codex. Cel mai probabil vei gasi update-ul de unde ai luat si jocul.

| Lazar_Adryan_1991 a răspuns (pentru George1415):

Mersi mult am reusit pana la urma

1 răspuns: