| TheOne19 a întrebat:

Vreau sa cumpar un joystick pentru fifa 2007 sa joc cu fratele meu.Intrebari: 1. Cat costa unul? Nu vreau ultimul model 2.Trebuie sa cumpar doua sau pot juca cu unul si tastatura? 3. Trebuie setat la fifa sa mearga pe joystick? 4. De unde pot achizitiona unul?

1 răspuns:
| Magnifico a răspuns:

1)Pretul unui joystick normal (obisnuit) poate varia de la 30 de lei pana la 100. (gasesti si mai ieftin si mai scump).

2)Poti juca tu de pe tastatura si fratele tau de pe joystick sau invers, deci ai nevoie doar de 1 nu de 2.

3)Pur si simplu il bagi in intrarea USB a PC-ului (posibil sa trebuiasca instalat)
Poti pune comenzile din Fifa 07.

4)Gasesti in Metro, Carefour, Dedeman, etc. la standul cu electronice.
Poti cauta si online.

Spre exemplu:

http://www.cel.ro/joystick/

Bafta!