| dorianpopafan2 a întrebat:

Vreau sa cumpar un monitor de la altex pana in buget de 400lei, ce imi recomandati?

3 răspunsuri:
| drodu94 a răspuns:

Dar de ce de la altex? mai bine comanda de la eMAG. este o mai mare varietate de produse si poti sa citesti si recenziile

| dorianpopafan2 explică (pentru drodu94):

Nu am eMAG in giurgiu si nu prea stiu cum se procedeaza cu garantia prin livrare, in fine, de la eMAG ce mi-ai recomanda?

| Andrei_Alex_2000_QN2J a răspuns:

Acesta e bun http://altex.ro/monitor-led-asus-vs228ne-21-5-full-hd-negru este la reducere deci ar fi bine sa-l iei acum daca il iei magazin si nu il gasesti tiasi sugera sa aiba rezolutie 1920X1080 deoarece este full hd si e bun si la jocuri si la multimedia