| sebysebycr7 a întrebat:

Vreau sa descarc DIRT 3 ...imi spuneti si mie daca fac o alegere buna? adica sa imi placa jocul

Răspuns Câştigător
| Eus3b1u995 a răspuns:

Nu vei fi dezamagit jocul are o grafica. uluitoare! Cursele de masini si drifturile te vor face sa te simti ca si cum te-ai juca intr-un film! Jocul este foarte frumos ti-l recomand din toate punctele de vedere. Funda?

2 răspunsuri:
| HεεЌεЯε a răspuns:

E frumos jocu..numai calculatorul sa ti-l suporte.

| Razvy29x a răspuns:

Nu mai bine ia-ti need for speed carbon sau most wanted merge si undercover 2 deoarece sunt masini mai bune obstscole mai bune mai mult trafic di trsfic egal distractie fiindca ii busesti te urmareste politia e foarte tare ascultama.